Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv Ovulációs teszt utan...

Pozitiv Ovulációs teszt utan mikor erdemes egyutt lenni?

Figyelt kérdés

24-36 orát tudok hogy az az ideális.

Plusz, hogy elvileg pozitivnal es az elso negativnak kellene egyutt lenni.


Extra eros tesztem lett tegnap es egyutt voltunk. Ha ma piheno napot tartunk es holnap probalkozunk osszejohet?



2021. ápr. 16. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen összejöhet.

az első negatív tesztet nincs értelme figyelni együttlét szempontjából.

2021. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön, aznap. Lehet utána is, de az már olyan 50-50. Nekem pl. a pozitív teszt napján van ovulációm, a 24-36 óra már késő lenne...csak a tesztből nem lehet pontosan megmondani.
2021. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem tudom mikor van. Tegnap csinaltam 2 tesztet, estere erosebb lett mint delutan.

Most pedig annyira szur a hasam, hogy szinte alig birok felállni.

Lehet most van tuszorepedes.

Missed ab ota egy kinszenvedes a peteérés. Delutan csinalok egy tesztet. Remelem halvanyabb lesz mint tegnap. Mert akkor jokor voltunk egyutt. Bar szerintem igy sincs kizarva, hogy nem sikerult, ha tegnap voltunk egyutt vagy ha esetleg meg holnap is probalkozunk.

Lattam mar sok cifra dolgot ☺️

2021. ápr. 16. 10:21
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha tegnap volt pozi az ovuteszted, akkor a holnapi együttlétből baba már nem lesz. A tegnapi viszont tökéletes és érdemes lenne ma is, mert még a mai is szuper lehet. Holnap, ha nagyon kitolódna a tüszőrepedés még a hajnali együttlét lehet sikeres, de inkább 24 órán belül szokott repedni a tüsző, sőt a gyakori az a 12 órán belüli. Tehát holnap esti már minden bizonnyal teljesen esélytelen, persze az együttlét attól még jó :D


Sok szerencsét.

2021. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl csak este lett pozitív, délután még negatív volt (még halványabb volt a tesztcsik mint a kontroll) , de éjszaka meg is volt az ovu mert reggel 6kor már felment a hőm. Ez két alkalommal volt, mindkétszer sikerült is a baba. Szóval nálam is késő lett volna a 24-36 óra. Még ma próbáljatok együtt lenni. :)
2021. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Este csinalok meg egy tesztet es meglatjuk mi a helyzet:)
2021. ápr. 16. 14:43
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


Jelentosen halvanyabb mint tegnap.

De szerintem meg pozitiv. Viszont 99% hogy nem tudunk egyutt lenni a ferjemmel. Remelem azert osszejon🤞🏼

2021. ápr. 16. 18:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez már negatív mivel halványult.
2021. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most ahogy raneztem es erosebb volt mint a kontroll csik kicsit megijedtem 😅 de az szaradas utani szoval lenyegtelen.
2021. ápr. 16. 19:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig akkor sikerült ha pozi teszt előtti nap voltunk együtt.
2021. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!