Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ido a beagyazodasra?

Van ido a beagyazodasra?

Figyelt kérdés

Volt egy spontanvetelesem ami jo is meg nem is. Igy legalabb tudom hogy sikerulhet a baba.

Ebben a honapban 15-en volt eros pozitiv ovu tesztem, 16-an pedig negativ. Van ideje beagyazodni a babanak ha esetleg sikerult?

30-án jött meg.

Legkozelebb pedig aprilis 26-27-en lenne esedekes.



#terhesség #ovuláció #luteálisfázi
2021. ápr. 18. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 15-én volt az ovu teszted pozitív, akkor 29-30-án fog jönni a mensid.

Hacsak neked nem 10-11 napos a luteálisod, mert az valóban rövid a beágyazódáshoz. 11 nap még elegendő lehet, de a 10 naposat már orvosilag is kezelik, mert az már nem elég.


Ha később volt ovud a megszokottnál akkor a mensi is annyival későbbre várható. Csak nem írtad, hogy mi alapján gondolod, hogy kevés lenne az idő, hacsak nem vagy biztos abban, hogy rövidek a luteális szakaszaid. Hacsak azt hitted, hogy X. napra jön a mensid, de később let pozi az ovuteszt, akkor meg rosszul tudtad, hogyan működik, mert az ovuval együtt a mensi ideje is kitolódik. Tehát lenne idő a beágyazódásra.


Sok szerencsét!

2021. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én lennek a legboldogabb ha 29-30-an jonne meg.

De ez miota missed ab mutetem volt ugy nez ki, hogy 28 naposak a menzeszek. Januar,februar,marcius ovu 20-21.napon volt. Marciusban ugy nezett ki hogy nagy mazlival de osszejott egy baba. Volt ket pozitiv tesztem is. De nem maradt mef sajnos.

Most neztem ovulacios tesztel, hogy amikor szurkal lent a hasam es faj akkor valoban peteeres van-e. 15-en csinaltam 2 db tesztet es mindketto pozitiv volt. Masnap este is csinaltam egyet az pedig negativ.


22-en hivatalos vagyok egy progi vervetelre + teljes verkep.

De remenykedem benne hogy lesz ideje ha sikerult.

Illetve egy utolso kerdes. Ha osszejott..es van tesztem, maganorvos irhat fel duphastont vagy utrogestant? Ugy persze, hogy o akkor meg valoszinuleg semmit nem lat.

2021. ápr. 18. 07:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen túl rövid a luteális szakasz, azzal foglalkozni kell, mert valamilyen hormonprobléma állhat a háttérben. Egyébként nem számít, mikor van peteérés, ha elég hosszú a luteális fázis, akkor annyival később is jön meg. Nekem pl. 37. napi ovulációból sikerült,ami szintén nem normális, de nálam elő szokott fordulni néha.
2021. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 28 napos ciklus pedig a legjobb. Igen doki írhat progipótlást az előzmények miatt, de csak, ha nem jelentkezik a mensi és pozi a teszt. Tehát a mensi késést meg kell várni.
2021. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Megyek vervetelre ahol hormonokat is nezik. Abbol talan majd kiderul valami.


#4 multhonapban nem jelentkezett. Barnaztam csak. De az sem volt komoly. 2 csepp naponta kb es az is elmult 2 napon belul. Utana csinaltam egy tesztet ami halvany pozitiv lett.

Utana meg egyet ami mar erosebb pozitiv lett. Azon a heten szerettem volna orvoshoz menni.. de masnap elkezdtem verezni. Tehat spontanveteles volt.

Igy arra jutottam (fejben) hogy ha legkozelebb ilyen lesz nem varok 7 napokat. Orvoshoz megyek es irattatok fel progeszteront. Hatha segit

2021. ápr. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!