Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal 28-án voltunk...

A párommal 28-án voltunk együtt akkor kezdődött a mens,még csak pecsételés volt.Kb 23-4 a ciklusaim.8-a óta barna foltok vannak a tisztasagin.Szurkált a hasam,de az elmúlt.Leszakad a derekam.De mens meg odebb van.Lehet beágyazódás esetleg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 10:04
 1/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy ez még terhesség lenne. Teszteltél azóta?
2021. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem.15-én elmúlt.Annyi hogy folyamatosan azt érzem most jön meg.Hol vizes,hol fehérebb a folyás.Mellfájdalom nincs mint szokott.Meg has szurka van hol itt hol ott.Ami nekem fura az a faradtsag.Nem olyan típus vagyok.Anyukam szokott du aludni,szoktam is mondani,hogy tunyacsap viccelodesbol.Ultő helyemben sokszor eltudnék aludni.
2021. ápr. 18. 17:34
 3/9 anonim válasza:

Korai lenne még ez tünetnek de bármi megeshet.. hány éves vagy?

Pont ilyen történt velem, kezdten bemesélni magamnak a terhességet, 2 hetes csúszással de megjött.

Lehet valami olyant ettél,ittál ami befolyásolta a mensit.. stressz is kiválthatja hogy késik. Ne aggódj ha péntekig nem jön meg sztem tesztelj egyet azért!kitartást!

2021. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még nem jött meg.Ilyen nem fordult velem meg elő.Nem gondolok terhessegre,mármint nem szeretnék.

És remélem megjön,mindig ugy erzem most jott meg.

2021. ápr. 21. 11:04
 5/9 anonim válasza:
Azóta fejlemény? :)
2021. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia.23-án teszt negatív.Várok még nem jött meg,melleim kezdtek el fájni pár napja.
2021. ápr. 27. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Többi ugyanaz.
2021. ápr. 27. 20:05
 8/9 A kérdező kommentje:
De már csak illene a tesztnek mutatni..
2021. ápr. 27. 20:08
 9/9 anonim válasza:
Akkor biztos nem vagy az! :)
2021. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!