Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a Faceelle...

Mennyire megbízható a Faceelle terhességi teszt?

Figyelt kérdés
21 naponta menstruálok,mindig pontos annak ellenére is,hogy a fogamzásgátló tablettát letettem baba tervezés miatt. Ma reggel első vizeletből megcsináltam a tesztet,halvány,de mégis jól látszódó 2.csíkot láttam a teszten. Nem is akartam elhinni. Holnap lesz a 21.nap,ezért gondoltam,hátha lesz egy pozitív teszt. Csak nem tudom,mennyire megbízható?!

2021. ápr. 21. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor nem voltam terhes, negatív volt, semmi nem látszódott rajta. Amikor terhes lettem, akkor pedig halvány pozitívat mutatott, nem várt előtt pár nappal.
2021. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
21 napos ciklusnál majdnem biológiai csoda leszel, ha teherbe tudsz esni....nem bántás, csak nincs ideje a méhnyálkahártyának megvastagodni. 24 napnál rövidebbel nagyon kicsi az esély és a 21 nap az már túl kevés. Facelle nem várt napján szép pozi szokott lenni, ha valóban csak nagyon halvány valamit látsz akkor az negatív. A 10-es teszteken gyakran látszik a reagens. Alapvetően megbízható, de én a biológia miatt kizártnak tartom a terhességet, de ne legyen igazam. Kívánom a legjobbakat, ha most mégse lesz baba keress fel egy dokit, mert 21 nap nem normális dolog. Tabi miatt viszont hónapok is kellhetnek, hogy helyreállj.
2021. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Facelle elég jó! 4x mutatta h terhes vagyok az is voltam, soha maskor nem mutatott mèg halványan sem
2021. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos mutatott fals pozitívat, vérvétel mutatta ki aznap, hogy nem terhes.. De azért drukkolok.:)
2021. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!