Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen terhességi tesztet NE...

Milyen terhességi tesztet NE vegyek? Kíváncsi lennék saját tapasztalatokra, ami nálatok fals eredményt mutatott!

Figyelt kérdés
x-epil, predictor early, facelle, expect - ezeket nézegettem Rossmann weboldalán

2021. márc. 23. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Facelle a legjobb, kb ugyan olyan hamar mutatja mint a predictor, ezért jobban megéri, mert olcsóbb. A legkorábban ez a kettő mutat pozit.

Az xepil sokszor olvasom, hogy szellemcsíkos, illetve saját bőrömön is tapasztalhattam és később is lesz pozitív, 25-ös érzékenységű. Az expect : hát olyat korabbi terhességemnél csináltam,szintén később volt halvány pozitív.

2021. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Szia, tesco-ba is kapható x-epilt semmiképp. Alig akarta kimutatni, szinte nem is látszódott a reggeli első vizeletből.


Aztán aznap vettem egy érzékenyebb tesztet és délután teszteltem,erős pozitív volt rajta.


Első baba.


24/L

2021. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok egyetértek az elsővel. Predictort vettem én is. Nagyon de nagyon jó.
2021. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Első vagyok. Viszont, ha valaki megvárja, hogy késsen legalább két napot, vagy többet, akkor gyakorlatilag bármelyik teszt szépen ki fogja mutatni.


Az első válaszom inkább a korai tesztelésre vonatkozik. Mint én, aki 9 dpo-tól tesztelt.

2021. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 4-esnek én is hamar teszteltem,már a nem várt előtt 1-2 nappal.
2021. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ma kellene megjönnie, tudom várnom kéne még egy-két napot, de annyira szeretnék már babát, nem bírom idegekkel ezt a várakozást! :(

2021. márc. 23. 10:43
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Én xepilt és facellet is használtam, elmaradt menzesz első napján, mindkettő egyértelműen pozitív volt, csak az xepil halványabb volt.


Mással nem próbálkoztam, és korán se akartam tesztelni, úgyhogy ezek alapján azt mondanám a facelle elég tuti. Xepil meg jó, ha már terhes vagy, de ilyen korai állapotot nem fogsz szerintem tudni nézni vele.

2021. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképp facellet vagy predictort vegyél. Én személy szerint inkább a facellet szeretem jobban mert több darabot is veszel egy predictor áráért viszont ugyan annyira megbízható.
2021. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az x-epil is kimutatta egyértelműen a nemvárt előtt egy nappal. A Facelle jó és olcsó.
2021. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
10 éve használok x-epilt, egyszer sem mutatott mást, mint ami a helyzet volt. Akkor 4x volt pozitív, amikor várandós voltam és soha máskor.
2021. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!