Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ugy terhes, ha a...

Lehetek ugy terhes, ha a barátommal lefekszek, aztán a mensim kimarad egy honapban, de a következőben és utána már rendszeresen megjön?

Figyelt kérdés
Ha terhes egy nő akkor neki megjön a mensije?
2008. dec. 5. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem,de vannak olyan esetek,hogy megjön neki is. Vegyél egy tesztet,az majd biztosabbat mond.
2008. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az esély meg van rá,hogy terhes vagy de én úgy értelmeztem,hogy legalább már két hónapban megjött az egy kimaradott után.Ha terhes lennél akkor már észrevehető jelei lennének és már a pocin is látszana.De ha megakarsz győződni rólla én is azt ajánlom vegyél egy tesztet.Nekem 4hónapig volt menszeszem mire elmúlt már meg is mozdult a baba,de ez nem álltalános.
2008. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azóta rendesen minden hónapban megjön,akkor szerintem nem vagy terhes.De szerintem is vegyél egy tesztet,az a biztos!

Egy nő ha terhes,akkor a mensije nem jön meg,de állítólag vannak ritka kivételek is...

2008. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Mikor volt ez az eset?
2008. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen... kimaradt szept.-ben,aztán megjött okt.-ben időben ,honap végén majd azota nov.-ben is meg dec.-ben is időben megjött... csináltam tesztet és negatív lett,de azért félek.. egy vizelet meg vérvétel kiadja ha egy nő terhes???
2008. dec. 5. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem irány a nőgyógyász csinál egy hüvelyi ultrahangot az a legtutibb módszer hogy biztos legyél. a teszt se biztos csak ha pozitív.
2008. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 hónap után azért már vannak jelei a terhességnek, hidd el, nem vagy az. Egyébként meg nem ilyenkor kell félni, hanem 3 hónapon belül, utána nem lehet abortuszt csinálni.
2008. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm,aki 6hónapig menstruált és a 4. hónapban vette észre,hogy terhes,mert nem voltak tünetei, csak picit hízott,és negyedik hónapban kezdődtek a tünetek!Szóval irány a nőgyógyász!
2008. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A negyedeik hónapban már érezheted, hogy elkezd mozogni a baba. De azért menj el orvoshoz, ha más nem legalább a kötelező szűréseken átesel! És kiderül, hogy mi is van pontosan! És te is megnyugszol!

2008. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!