Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használtátok a Czeizel féle...

Edinasz kérdése:

Használtátok a Czeizel féle Savas vagy lúgos öblítést együttlét előtt? Sikerült így a vágyott nemű baba? Erről még nem olvastam kérdést itt.

Figyelt kérdés
Két lányom, a páromnak meg plusz egy lány másik házasságból már van,mielott azt mondaná valaki, hogy mindegy a baba neme 😊mert amugy az egészség az első természetesen.

2021. ápr. 25. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm csinálta, nem jött össze nekik, 2 lányuk van. Én nem csináltam semmit, de csak ovu napján tudtunk együtt lenni mindkét esetben. Ovutesztet használtam, meg hőgörbét vezettem mert sajnos nagyon hosszú ciklusaim vannak. Egy fiúnk már van, most lányt várunk.

Szerintem ha akartok még egy babát akkor legyetek együtt amikor jól esik és vagy-vagy. De ha csak fiút szeretnétek, lányt nem, akkor szerintem inkább engedjétek el a dolgot!

2021. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En a kislánynak is nagyon örülnék, meg a bagylányom is. A férjem pedig mindet imádja, igazi lányos apuka, de attól még vágyik egy kisfiura is, akivel focizhat. Szerintem semmi rossz nincs ebben, ha mégis megprobalja az ember. Sok országban már engedélyezik a baba nem választását, ha már van gyermeke valakinek. Ha lány lesz, legalább jól megérti majd egymást a 3 csaj 😊ha még fiú, lesz aki vigyáz rájuk...
2021. ápr. 25. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá, és vagy-vagy 😊 Én örülök, hogy itt nincs ilyen, hogy választani lehessen a nemek között többedik gyereknél, szerintem undorító 😬 Kiskutyánál, na ott variálhat az ember 😁 Mondjuk sokaknak azt se adnék...
2021. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!