Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos nem latott meg...

Ha az orvos nem latott meg semmit az problema?

Figyelt kérdés

Ma volt 2 pozitiv tesztem.


Clearblue szerint 2-3 het.


Marcius 30-an jott meg. 15-en volt pozitiv ovu tesztem.


Ma voltam orvosnal aki csak megvastagodott mehnyalkahartyat latott. Semmi mast. Szerinte 5 hetesnek kene lennem.. de szerintem meg 2-3 hetes vagyok nagyon max.

Jovoheten kell vissza mennem.

Valaki jart mar igy?



2021. ápr. 28. 19:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon remenykedem! Nagyon szeretnenk a kicsit:)
2021. ápr. 29. 16:51
 12/17 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, úgyhogy drukkolok. Második nekifutásra (egy vetélés után) nekem sem azt látták az első viziten amit vártam, de aztán azóta minden rendben :)
2021. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez egy kicsit megnyugtato☺️

Remelem jovoheten legalabb egy petezsakot latni fog.. vagy valamit.


Nektek pedig jo egeszseget! ☺️

2021. ápr. 29. 16:58
 14/17 gominola válasza:
Szia,voltál azóta ultrahangon? Minden rendben? :-)
2021. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szia, voltam tegnap.

Latott egy 4,8 mm-es petezsakot. 5 hetes + 1 napos voltam tegnap. Azt mondta ez eleg kicsi tekintve hogy lassan szivhangnak kene lennie. Elkuldott ma HCG-re aminek az erteke 2700 lett. Szerinte ez sem tul jo.

Oszinten nem tudom mit szeretne de halalra remit a mehenkivuli terhesseg gondolataval.

Holnap reggek 7-re kell mennem uh-ra a korhazba ott is megnez, hogy 2 nap alatt mennyit valtozott.


Van egy kis alhasi szurkalasom de nem veszes. Tudok csinalni mindent mellette🤷🏼‍♀️

2021. máj. 6. 19:47
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Mi történt veled azóta?🙂

2021. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szia, most leszek 28 hetes terhes ☺️ Szoval minden rendben lett vegul🥰
2021. okt. 10. 23:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!