Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés utáni 11. napon...

A peteérés utáni 11. napon lehetnek már terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Mindig csak a menstruációm első napján van alhasi fájdalmam, de most már napokkal előtte (pontosabban 4 nappal előtte kezdődött), és ezt nagyon furcsállom. Volt, aki tapasztalt hasonlót?
2021. ápr. 30. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Kb a héten 123.-szorra...



Mensi elmaradás elött SEMMI terhes tünet nincsen. SEMMI, érted?!

Majd ha elkezd hcg-t termelni a szervezeted, na majd akkor lesz. A 6.hét környékén...


Nem ertem mit kell mindent beképzelni terhességnek, és miert kell napi 8 ilyen kérdést kiírni?! 🤦‍♀️

2021. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Csinálj tesztet.

Ehhez nem kell közönség segítsége. Jó esetben.

Ha van hcg pozitív a teszt. Ha negatív teszt, nincs hcg, kvázi tünet sincs merthogy minden tünetet a hcg okoz.

2021. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nincs mensi görcsöm csak mikor terhes vagyok és kb 4 nappal előtte kezdi.

11. Napon mutatja a 10 es teszt ha az okozza a tüneted.

2021. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 1es!

A nagykönyv szerint lehet, hogy nincs, de gyakorlatilag pedig van!

Nekem is volt már az elmaradt menzesz előtt pár nappal, folyton pisilni jártam, erős hőhullámok voltak, és menzesz szerű nyomás a hasam alján... innen is derült ki a terhesség mind a 2x!

Szóval simán lehet, kedves kérdező! De már lehet kapni 10es érzékenységű tesztet, ami ilyenkor már ki fogja mutatni mi a helyzet :)

2021. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaja, volt valaki már így, ez szinte biztos, de az nem jelenti azt, hogy neked is amiatt van úgy, ahogy a másiknak.

Vegyél egy nyamvadt tesztet, azzal vagy legelőrébb.

2021. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2021. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!