Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi tünetek alapján mit...

Az alábbi tünetek alapján mit gondoljak? Terhességnek mennyi az esélye? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Ciklus közepén és azt követő napokban (07.10-15), aktív nemi élet mellett bal oldalon, petefészeknél szúró fájdogálások, majd alhasi görcs és feszülés, egy pötty barnás vér egy/másfél napig, tompa hányinger azóta is tart. A nem várt 07.26.

2012. júl. 16. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A tünetek jók. Én a nemvárt előtt elkezdtem tesztelni, de csak a nemvárt után 1 héttel lett +, de megemlíteném, hogy sokaknak a nemvárt előtt már +. Peteéréstől számolva a beágyazódás 7+5 nap. Ebből kifolyólag már Neked akár 24-én is + lehet, de ne csüggedj ha nem, bízva az én példámból. Minden jót!!
2012. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek a tünetek a beágyazódás (teherbeesés) jelei, vagy mást is jelenthetnek?
2012. júl. 16. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet tünet, de inkább ne szexelj, mert árthatsz neki, ha közben vagy utána fáj.
2012. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a vérfolt is utalhat beágyazódásra, de várj még! Még nem ért véget a folyamat! 07.10-15 (+7+5nap) Tehát júl. 22-27-ig is eltarthat a beágyazódás.
2012. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat is!

Ha nem tudom pontosan mikor volt a peteérésem, mi az a tünet (pl hasi szúrás, pici vérzés) ami után számolhatom a 7+5 napot? Nagyon izgulok :)

2012. júl. 16. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Én ugyanigy vagyok csak mi 9-13ig voltunk együtt és pém 11.én volt ciklus.hu szerint nekem 13.-án volt 1 kis rózsaszin váladék azóta hányinger tompa nyomás csak a jobb oldalt mell bizsergés és 26 nem kellene megjönni.

2012. júl. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó! :)

Köszönöm a válaszodat! Közben nyílt egy pont Neked való kérdéskör amiben a sorstársak egész jól együtt lettek. Javaslom nézz be oda! Várunk szeretettel!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. júl. 19. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!