Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios verzes tarthat 5...

Ovulacios verzes tarthat 5 napig erősen?

Figyelt kérdés
Már 5. honapja hogy ez van. Egyre erősebb verzeseim vannak az ovulacio napjan amik kb 5 napig tartanak . Mar ilyen sötét barna színű ragacsos valami is távozik belőlem mellette fáj a derekam es a görcsöl a hasam. A nogyogyaszom szerint minden rendben van, ez csak az ovulacio. Hónapról hónapra egyre erősebb. A ciklusaim pontosak, 28 napra jön meg mindig. Decemberi mehnyakrak szuresem negatív, tehát daganat biztos nincs. Ultrahangal megvizsgalt a doki es azt mondta fel perces vizsgálat után hogy minden oké. Babát szeretnénk, 3. hónapja probalkozunk. Vérvételre nrm küldött az orvos. Szerintetek is én gorcsolok erre csak nagyon rá? Lehet hogy nálam csak ilyen erősen jelentkezik az ovulacio? 30N
2021. ápr. 30. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ez volt. Darabokban vált le a mehnyalkahártya. Bromocriptint kaptam. 1 hónapig szedtem,aztán a következő vérzéssel nem volt gond. Utána megint előjött. Aztán megint elmúlt. Most pedig babás lettem . Nekem azt mondta az orvos ,hogy valószínű nem csökkent vissza a progeszteron szintem szülés után,mert 2 évre rá meg tudtam pici tejet kinyomni a cicimből és azért írta a bromocriptint . Ha bizonytalan van,keress másik orvost,hogy megnézzen. :)
2021. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én még nem szültem. Akkor valószínű nálam is hormonális lehet? Igy terhes sem lehetek?
2021. ápr. 30. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem valószínű ,bár nem vagyok orvos. Nem gondolnám ,hogy kizárja a terhességet. Szerintem ha elmész egy vizsgálatra újra ,akkor ovuláció környékére időzíts és kérdezz rá az orvostól ,hogy látja e a petesejt érésének jeleit nálad. Illetve mivel az ovuláció körül vérzel,így akkor lehet a legjobban látnia miért történhet . :)
2021. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!