Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig tarthat az ovuláció...

Hány napig tarthat az ovulációs "vérzés"?

Figyelt kérdés

Egyetlen egyszer pecsételtem ovulációkor. 2 hónappal ezelőtt az ovuláció környékén egyik délután volt egy pici vér a folyásomban. (Abban a hónapban tuti volt tüszőrepedés-laboreredmények alapján-minden értékem teljesem jó, kivéve a 2.6-os pajzsmirigyet)

Most a 15. ciklusnapon tapasztaltam először ilyet. Most a 18. napon vagyok, de a betéten még mindig van egy kis barnás folt. A fájdalom a 16. ciklusnapon volt a legerősebb, de azóta is érzem tompán.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Kicsit most el is bizonytalanodtam, hogy ovuláció miatt van-e ez a dolog..



2020. máj. 4. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:
(LH-teszt 13. napon lett talán olyan erős, mint a kontroll. Ébredési hőmérsékletet nem tudok nézni, mert a fiam miatt nem mindig tudok egyben aludni 6 órát.)
2020. máj. 4. 21:02
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező

Nekem csak akkor volt középidős vérzés mikor méhszájsebem lett. Újabb kialakulását is ez jelezte.

Esetleg lehet ez is....

2020. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Igaza van a válaszolónak.


Az ilyen jellegű véletlen észrevett vérzés mindig csak egyszeri, hirtelen dolog. Kb egy törlésnél látod és többet nem. Amúgy is ritka, ha valakinek lesz ilyen. Van akinek soha. Szóval, ha fura folyásod van, az más gond lesz :S

2020. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én három hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta minden hónapban jelentkezik az ovulációs vérzés nálam. Voltam nőgyógyásznál előtte, semmilyen elváltozást nem talált, szóval nem kell a legrosszabbra gondolni... nekem 28 naposak a ciklusaim, de a 9-10 napon van a peteérésem. Nincsen nagy vérzés ilyenkor, csak pisilés után a wc papíron látom, mint te is...
2020. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

4-es

Jobb utánajárni.

Egy évig jártam MAGÁN dokihoz, 3-4 havonta, hogy valami gond van. Válasz, á semmi csak a szoptatás stb...utána megelégeltem, hisz éreztem, hogy ez nem normális, elmentem másikhoz (sztk) azonnal mondta, hogy mi a gond!

Ki voltam, hogy fizettem a semmiért 😡😡

2020. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, megkérdezhetném, nálad mi volt a gond?
2020. máj. 5. 11:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki hasonló helyzetben van: kb. 10-12 napig pecsételtem, majd 2 nap szünet után megjött normál időben. Voltam SZTK-ban is és magánrendelőben is (nem csak emiatt, de már erre is rákérdeztem), mindkét helyen progeszteron hiányt mondtak. (Pedig ovu után kb. 3-4. napon elkezdtem szedni.) Magándoki szerint ez elvileg magától el fog múlni. Meglátjuk.
2020. máj. 18. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!