Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látszik a 2. csík? Nem vagyok...

Látszik a 2. csík? Nem vagyok benne biztos, de mintha lenne ott valami? X epil teszt 13 dpo este

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. máj. 3. 20:41
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Igen, pont ma reggel, ez a 16 dpo.

Annyira nem erős mint a kontroll csík, de ez legalább látszik:


[link]

2021. máj. 6. 13:19
 22/26 anonim ***** válasza:
ez már valami!!!!! Gratulálok szívből!
2021. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hűha neked azért látványosan erősebb lett, az enyém nem ilyen :(

Nekünk ez a 3. próbálkozós hónapunk, annyira jó lenne ha sikerülne.

2021. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gratulációt! :)


23-as: Szerintem ezekből a tesztekből nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni a HCG mennyiségét illetően. Ez elején arra jó, hogy látod hogy erősödik 2-3 naponta, akkor nagyobb valószínűséggel halad a terhesség úgy ahogy kell. De még így is annyi minden történhet, üres maradhat a petezsák, nem lesz szívhang stb. Jobb ezekre nem is gondolni. Én 3 nap múlva csinálok egy utolsót, aztán befelyezem a tesztelést.


Én is izgulok. Mi 1,5 éve próbálkozunk, januárban volt az első lombikunk ami kémiai terhesség lett. Tele vagyunk problémákkal, én is és a férjem is. Úgyhogy hidd el van miért aggódnom. Ezidáig soha nem volt spontán terhességem, az egyetlen nagyon halvány pozitív predictor tesztet a lombik alkalmával tartottam a kezembe.

Nagyon szeretném, ha ennek jó vége lenne. De ha mégsem, akkor nyáron indulna a 2. lombikunk.

2021. máj. 6. 15:19
 25/26 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta kérdező?
2022. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Azóta megszületett a kislányom :)
2022. ápr. 3. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!