Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján délután van...

Nem várt napján délután van esély rá, hogy egy X-epil teszten látszik már valami?

Figyelt kérdés

Gyanakszom, hogy most sikerülhetett, ha délutániból csinálok egy tesztet, látszódhat már valami?

Vagy mindenképp várjam meg, hogy késsen 2-3 napot?

Kíváncsi vagyok nagyon, iszonyatosan várjuk már, és mivel több is van belőle, most picit csábít.



2020. okt. 27. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem a nem árt napján simán ellőhetsz egy tesztet, csak ha véletlen negatív ne keseredj el miatta!
2020. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ha negatív de nem jön meg, akkor még van esély, ugye?


Még nem csináltam, csak szeretném tisztázni magamban, hogy az eredmény nem végleges, akkor se, ha nem látszik semmi.

2020. okt. 27. 16:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Oszinten en nem bizok az xepiles tesztben, de ez sajat tapasztalat. Amennyire tudom az 25 os erossegu, en inkabb erzekenyebbel probalkoznek
2020. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem végleges, van akinél később mutatja ki a teszt csak
2020. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
azért írj ha megcsináltad a tesztet! :)
2020. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nincs tapasztalatom csak a One Step-pel, olyat elvből nem veszek többet, direkt nem játszom érzékenyebb tesztekkel, mert akkor akarom csak látni, ha már elég magas a HCG. Olyan már történt velem, hogy 10-es teszt pozitív lett és mégis megjött, de olyan nem, hogy 25-s pozitív lett és mégis megjött. Ezért támaszkodom inkább ezekre.
2020. okt. 27. 17:11
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát, negatív.
2020. okt. 27. 17:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Holnap után csinálj másikat ha nem jön meg addig. Az, hogy most negatív az még nem jelent semmit 😊
2020. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, továbbra is optimista vagyok :) nem fáj semmim, kivéve a melleimet (ami max. ciklus közepén szokott fájni), nyoma sincs annak, hogy meg akarna jönni, szóval reménykedem, hátha mégis. :)
2020. okt. 27. 19:17
 10/17 anonim ***** válasza:

Én tegnapra nem vártam. Nekem is negatív volt az összes tesztem még ma is. Erre késő délután láttam a wc papíron, hogy halvány barnás...elkenődtem rendesen mert tudom, hogy holnap meg fog jönni...

8-as

2020. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!