Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély így a...

Szerintetek van esély így a terhességre?Mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ovuláció után 6 nappal elkezdett nőni a mellem és fájni.Vele együtt a derekam is fáj és az ágyékom.A barátommal csak ujjazás volt és megmondom őszintén kicsit tartok hogy esetleg előváladék jutott be és terhes vagyok.Most vagyok ovuláció utáni 10.napon és oldalt és alul fáj a mellem.Ez lehet tünete a terhességnek?Annyira nem fáj,ráfeküdni azért rátudok.

2021. máj. 5. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes
2021. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak fiatal vagyok még és nagyon idegeskedem ez miatt,de köszönöm a válaszod.
2021. máj. 5. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál rá, hogy kicsit kinyisd a biológia könyvet?
2021. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem vagy terhes, ne stresszeld magad. Menstruáció előjelét érzed. Egyébként rendes aktus után 2 héttel lenne értelme tesztelni/ tüneteket pedig aktus után 6 nappal nem lehet tapasztalni.
2021. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod és hogy normálisan írtál nem kioktató jeleggel! :) Ma enyhe vérzést is tapasztaltam.
2021. máj. 5. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Menszesz előtti tünetek, amiket írsz. Persze ez terhesség esetén is így történik, de azt csak a várt menszesz napja utáni teszttel lehet eldönteni, hogy nálad mi okozza.
2021. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!