Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez a menszesz?

Normális ez a menszesz?

Figyelt kérdés

Februárban volt egy elhalt terhességem 12.hetet töltöttem volna mikor megmutottek.

Márciusban napra pontosan megjött de kb 3napot vereztem, 2 csak rózsaszín folyas volt(elég kevéske volt a rendes menszeszemhez képest)

Dokim akkor annyit mondott mivel nincs kellőképp visszavastagodva a mehnyalkahartyam ezért volt kevés a menstruaciom is. 3hónapot szépen ki vártuk, most szeretnénk majd újból elkezdeni, megjött a mensim 4napja 3napot késett, és rengeteg van. Az első 3nap kicsit darabos volt. 4-5nap meg már alig volt valami mint regen. Császár előtt volt ilyen a menszeszem, utána már nem volt darabos csak sok.(kivetel császár után az első mensim na akkor nagyon darabos volt meg sok)

Felhívtam dokimat hogy miért van ez és azt mondta most vastagodott vissza kellőképpen a nyálkahártya és most már nyugodtan lehet próbálkozni.

Másnak is volt esetleg ilyen a menszesze? Nem ad okot aggodalomra?

Továbbá femibion0, folsav lett javasolja hogy azt szedjek a baba előtt, ezekről vélemény?

C vitamin és MagneB6ot is szedek majd melléjük.

Bocsi h kicsit össze vissza írtam remelem tudtok segiteni.


2021. máj. 6. 23:07
 1/2 A kérdező kommentje:

Annyit kihagytam hogy műtét után elég erős pms tüneteket produkaltam ami szinten császár előtti menstuaciomkor volt..

ez körülbelül mikor fog vissza allni? Majd ha belül teljesen “helyre állt minden”?

2021. máj. 6. 23:10
 2/2 A kérdező kommentje:
Hahooo. Valaki? :(
2021. máj. 7. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!