Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2-3 nappal nem várt előtt...

Ha 2-3 nappal nem várt előtt a szokásos pms tüneteim vannak, akkor ebben a hónapban nem jött össze?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhesseg "tunetei" megegyeznek a pms tuneteivel. Ez meg semmit se jelent. Szurkolok
2021. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az összes pms tünet lehet terhességi is? Pl ingerlékenység, derékfájás.
2021. máj. 7. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hete vannak PMS tüneteim (enyhe derékfájás, mellfeszülés), de 3 napja késik a menstruációm. Ma pozitívat teszteltem, alig hittem el! Számolom a napokat, mikor mehetek orvoshoz.
2021. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amiket irsz az pont mind a ketto esetben helytálló. Menstruaciokor is es terhessegnel is hatalmas hormon valtozasok vannak.

Szoval meg barmi lehet. Az egy ev alatt amig probalkoztunk minden honapban mas tüneteket produkaltam. Aztan kiderult hogy termeszetes uton nem kehet gyerekunk. Szoval ugy gondolom pszihesen is lehet barkinek tünete.

Sok sikert kivamok es ne stresszeld magas, gondolj arra hofy par nap es minden kiderul

2021. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!