Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez a viselkedés a...

Normális ez a viselkedés a párom részéről?

Figyelt kérdés
Júniusban lesz 1 éve, hogy próbálkozunk. Most nagyon nagyon el vagyok keseredve!!! Kiderült már egy jó 6 hónapja, hogy nálam a probléma. Pco +IR.... De ahogy közelítünk ehez a juniushoz egyre hevesebb érzelmeim vannak. Úgy érzem teljes egyedül vagyok a bánatommal, egyszer nem kérdezte meg, hogy jól vagyok e lelkileg. Úgy érzem én itt most teljesen egyedül maradtam. Nincs baba és lassan már párom se. Most azt hiszitek, hogy biztos kiidegelem vele, pedig már hónapok óta nem volt szó a babarol. Utoljára januárban borultam ki egy kicsit.
2021. máj. 9. 16:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egy genetikai hulladéknak érzem magam akinek a baba sem jött össze illetve már kezdek a paromtol is eltavolodni.
2021. máj. 9. 16:26
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Mi a kerdes? Egy feri nem ugy kezeli a gyermekvallalast mint egy no.
2021. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Viszont a te részedről nem.

Önsajnáltatás ez, amit csinálsz!

Ahelyett, hogy leülnél a pároddal és elmondanád neki, hogy hogyan érzel, itt írsz ki kérdést, hogy veled együtt szidjuk a párodat. Te viselkedsz bután és nem ő!


Azért, mert nem jön össze egy éven belül a baba, nem kell depresszióba és önsajnáltatásba kezdeni, nem kell magadba fordulni és nem kell azt elvárni, hogy a párod is depressziós legyen. Te azt várod, hogy a párod is depis legyen, csak mert nem sír és nem nyavajog. Gondolom le leszek pontozva, mert leírom.

2021. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Pcos+ir mellett 3 spontán gyermekem van.
2021. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
6 hónapja tudod, hogy gond van, de nem tettél semmit, csak próbálkoztok tovább? Nem csoda, ha nem tud mit kezdeni veled.
2021. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Ne kezdj önsajnáltatásba, mert könnyen depresszió lehet a vége. Amúgy ja, minek írtad ki ezt a kérdést? Hogy együtt fikázzuk veled a párod?


És ha a pároddal van problémád, akkor miért a gyerekvállalás, nevelés kategóriába, a teherbeesés alkategóriájába írod ki a kérdést, amikor

1. Nem vagy terhes

2. A pároddal van problémád

Ez is bizonyítja, hogy nem jó tanácsra vágysz, hanem vérmamikra meg ősanyákra, akik megveregetik a vállad és azt mondják "hagyd el a f rancba!"

2021. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezz rá Nála, hogy Őt hogy érinti a dolog. A férfiak nem úgy fejezik ki magukat, mint Mi.

Lehet azhiszed, nem érdekli, de valószínű igen, csak nem beszél a dologról.

2021. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Jajj ugyan!

Egy tasli kéne neked. Mit érezzen akkor az akinek még párja sincs, vagy a párja nem akar, mint pl az egyik múltkori kérdező akit a párja abortuszra küldött?! Örülj, hogy van és a babaprojektbe is benne van. Megértem, hogy rosszul esik, hogy még nem jött össze, de semmit se javitasz a helyzeten a kesergéssel. Beszéld meg a nőgyógyásszal, mivel segítheted a dolgot, aztán pedig lazíts és élvezd az életed (más területeit). Majd jön ha jönnie kell.

2021. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat alapja a kommunikáció. Te kérdezted őt, hogy őt ez hogyan érinti? Az is lehet, hogy a kiborulásod miatt fel sem meri hozni. Szerintem add meg neki azt a tiszteletet, hogy nem elzárkózol, meg ide írsz ki kérdéseket, hanem leülsz vele beszélgetni erről. Ha nagyon nem megy a kommunikáció, biztos, hogy ennek a kapcsolatnak szüksége van egy gyerekre?
2021. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő a te párod. Nem a miénk.

Ültesd le és beszélgessetek. Szerintem a viselkedésed, a dologhoz való hozzáállásod miatt fel se meri hozni. Üljetek le, beszélgessetek, ha kell, keressetek fel egy pszichológust. Van, akinek évekig nem sikerül a gyerek, mégse megy tönkre a házasságuk, de te már egy év próbálkozás után befordulsz meg sajnáltatod magad, meg a házasságotok végét siratod.

2021. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!