Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális viselkedés egy...

Ez normális viselkedés egy anya részéről?

Figyelt kérdés
Ma rám nézett és azt mondta nagy csodálkozva hogy a bal szemöldököm hiányosabb, mint a jobbik. Erre mondtam neki hogy ez már kiskorom óta így van, soha nem nézett még rám? Ezután megharagudtam rá, mert úgy látszik hogy egyáltalán nem érdeklem őt.
2016. jún. 23. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne érdekelnéd? Feltűnt neki valami, amit megjegyzett, te meg megsértődsz? Hány éves vagy?
2016. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De kiskorom óta rám se nézett? Mert ez a különbség a 2 szemölködöm között kiskorom óta így van. Mondjuk amúgy más se érdekli, még ha mondok neki is valamit.
2016. jún. 23. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Megbántottad. Rosszul esik neki. Képzeld el egy napod anyád nélkül. Megtudod, mennyi mindent tesz érted.

Neked sem esett jól. Ez érthető. De azzal, hogy őt is bántó módon lekezeled, nem lesz jobb senkinek.


Ülj le vele és figyelketek egymásra. Menjetek el kettesben kirándulni, sétálni. Beszélgessetek egymással. Kérdezd meg, milyen voltál kisbabának. Biztos sokkal többet figyelt rád, mint amit te hiszel.

2016. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden nap lát neki természetes, igy észre se veszi (vagyis nem tünik fel neki annyira), most lehet valamiért pont csak a szemöldököd nézte. Megszokta, hogy olyan... Most meg szembe ötlött neki, ennyi.
2016. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy anyajegy az arcomon, amióta az eszemet tudom. Anya nem olyan rég rám nézett és megkérdezte, hogy mióta van az ott?

Ebből minek ekkora gondot csinálni?

Én nekem nővéremmel volt így, most vettem észre (20 év után), hogy az egyik foga kicsit el van fordulva. Ja, nyilván eddig egyszer se néztem rá, amikor beszélt... Ugyan már.

2016. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak hiszti a részedről.


Nekem egy zöld folt van az egyik szememben (kék). Eddig egyetlen ember vette észre magától, a párom. Anyám el sem akarta hinni, hogy ott van, majd megnézte közelebbről. Valószínűleg születésem óta ott van, nekem csak a szemfestős, sminkelgetős időszakomban tűnt fel.


A szülő általában nem aprócseprő szépséghibákat keres a gyerekén.

2016. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!