Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hetek óta pozitív ovulációs...

Hetek óta pozitív ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Április 30.án csináltam az első ovu tesztet azt már erős pozitívnak mondanám. Utána rákövetkező pár napra is csináltam és ugyan úgy pozitívak voltak. Ma (május 9.én) megcsináltam az utolsót, kiváncsi voltam az eredményre plusz éreztem hogy nagyon feszít a hasam és szintén egy erős pozitív lett. Május 14.én kell majd megjönnie. Ez normális? Lehet baba a dologban? Érdemes csinálnom egy terhességi tesztet vagy várjak vele 14.ig?
2021. máj. 9. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jól értelmezed az ovulációs tesztet? Az csak akkor pozitív, ha a tesztcsík legalább olyan erős, vagy erősebb, mint a kontroll.
2021. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Első alkalommal nem volt annyira erős de az utána következő pár az igen. A mai is olyan erős volt..
2021. máj. 9. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet túl érzékeny a teszt. Nekem már akkor + lett a hcg mikor az lh közepesen erős volt.
2021. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj terhességi tesztet, mert ez előrejelezheti a babát, de ha az negatív, akkor menj el nőgyógyászhoz, mert ciszta is okozhat túl hosszú ideig pozitív LH teszteket.
2021. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképp el fogok menni orvoshoz
2021. máj. 10. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!