Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisebb az esély a teherbeesésr...

Kisebb az esély a teherbeesésre, ha dohányzom, bulizom, alkoholt fogyasztok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a gyerek károsodásának annál nagyobb.
2010. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, inkább nagyobb. Mert ilyen helyeken sok az apajelölt!
2010. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan. A dohányzással és az alkohollal méreganyagokat viszel be, alapvető élettani folyamatokat gátolva meg, roncsolva a szerveidet. Ezt az éjszakázás tetézi azzal, hogy nem tud a szervezet megfelelően regenerálódni. Tapasztalatból beszélek, napi egy doboz cigit szívtam 15 évig, 7 évembe került teherbe esni.
2010. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is cigiztem, ittam... bulizás az nekem a tearszon üldögélős sörivós... nem szeretem a hangos zenét... és én pikk-pakk teherbe estem. Szóval gondolom ezt is egyéne válogatja.
2010. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen életmódot folytattam, mikor terhes lettem. Szerintem minimálisan befolyásolhatja csak.
2010. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!