Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat után milyen esély van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 19:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%

Ha el volt zarodva, akkor nagy.

Komolyra forditva. Egy baratnomek evekig probalkoztak, egy sor vizsgalat kozte ez is, es utana hipp-hopp jott a baba :) Sok sikert

2011. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó hír. :)Sajnos el volt záródva. Olyan nagy fájdalmaim voltak a vizsgálat közben, hogy hányingerem is lett. Végül átmosódott a petevezetékem.
2011. szept. 28. 19:24
 3/29 anonim ***** válasza:
Én jövő héten megyek... most beparáztam, tényleg ennyire fájhat?? :( Remélem ezek után legalább összejön nálatok a baba. :)
2011. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

(Elso vagyok)

Ugyanez volt neki is :) Nagy fajdalom :) a doki meg mondta is allitolag, hogy ez a vizsgalat ennyire azert nem szokott fajni :) Szoval orulok neked!!! Es tenyleg sok sikert, most mar minden rendben lesz!

2011. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Arik vagytok! Ne ijedj meg nem biztos, hogy neked is fájdalmas lesz. Szerintem ez akkor járhat fájdalommal ha van elzáródás, letapadás. Inkább egy kis fájdalom és aztán jöhet a baba. Egyébként nekem mondták hogy vigyek kisérőt magammal aki nagyon jól jött. Neked milyen vizsgáltaid voltak?
2011. szept. 28. 20:17
 6/29 anonim ***** válasza:
Mi voltunk meddőségi központban, és hát férjemnél vannak problémák sajnos. :( Inszem előtt vagyunk, azért kell az átjárhatósági. De azért jó lenne, ha rendes úton foganna a baba... :D :D
2011. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nekem a Forgács Intézetben végezték az átjárhatóságit. Dr. Forgács Vince és Zsuzsa asszisztens. Tünemény volt mindkettő. Te mit tudsz arról hogy inszem előtt van még valami hasonló dolog az átjárhatóságihoz valami öblítés?
2011. szept. 28. 20:36
 8/29 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem jönne össze a baba 3-4 hónap után akkor nálunk is a következő lépés az inszemináció lesz.
2011. szept. 28. 20:45
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy ha megvan az átjárhatósági, akkor hívjam fel őket, és majd megbeszéljük. Azt tudom, hogy szednem kell valamilyen gyógyszert majd a menzesztől a peteérésig, de többet egyenlőre nem tudok. :)
2011. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Remélem nemsokára mindketten örülhetünk! :)))

Ha gondolod majd írd meg hogy mi volt a vizsgálaton. Ne izgulj! Szerintem minden simán fog menni!! :)

2011. szept. 28. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!