Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos szex.. Hány...

Megszakításos szex.. Hány százalék esélye lehet a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

Ha neadjisten ,mégiscsak megtörténik,hogy teherbe esik a lány, mi a teendő? (Abortuszon kívül)


(F/20)Latex érzékeny vagyok így a gumi kilőve..

A barátnőm (L/19)fél a tablettáktól, még nem szedett, és fél hogy hogyan hatna a szervezetére.


Legfőképpen olyan válaszokra lennék kíváncsi, akik esetleg már estek teherbe megszakításos szex-el..



2021. máj. 11. 22:10
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#10, hogy micsoda? Ezt még sosem hallottam, el magyaraznád kérlek?!
2021. máj. 11. 22:32
 12/27 anonim ***** válasza:
55%
Csak a gumi véd a nemibetegségektől!!! Mekkora farkad van, talán 30 centi hogy nem találsz rá megfelelő méretű gumit? Hagyjuk már ezt a kamu nyavalygást, ti ferfiak csak hordozók vagytok, mi szedjük minden sz*rt meg menjünk el abortuszra ha úgy alakul stb, de ti egy rohadt gumit nem tudtok felhúzni, szánalmas
2021. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%

Ha jòl csinàlod, akkor a megszakìtàsos mòdszer is működik. Visoznt nem ennyire fiataloknak valò , hanem mikor màr nem nagy gond az sem, ha becsúszik a baba.

A szex minősègèt rontja, ès a fèrfinak òriàsi önuralma kell, hogy legyen.

Inkàbb keressetek màs hormommentes mòdszert. Pròbàlhattok màsik màrkàjù latexmentes òvszert, vagy naptàrmòdszert a megszakìtàssal együtt hasznàlni.

2021. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
87%

Ez egy magyar sajátosság hogy az emberek folyamatos információ hiányban szenvednek? (költői kérdés)


Rengeteg fogamzásgátlási alternatíva van a gumin és a tablettán kívül, olvassatok utána!

2021. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%

Rákeresni csak rá tudsz a 10-es válaszadó által javasolt dologra. :)

De én is azt akartam írni amúgy, úgyhogy itt egy közvetlen link is a fogamzásgátlási módszerekhez: [link]

A többi videóját is nézzétek meg, valamint az oldalát is olvasgathatjátok. (hormonmentes.hu)

2021. máj. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem tudom nálunk féléven belül összejött megszakitással a dolog pedig az állitólagosbtermékeny napjaimon volt óvszerr is.
2021. máj. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%
Poénos a barátnőd, a tablettától fél de az abortusztól nem?
2021. máj. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%

Embereld meg magad és légy férfi: ne hisztizz az óvszer miatt.

Latexmentes is van.


De nyilván neked, fiúnak könnyebb ha mindent a lány tesz, mert hiába van 15 védekezési mód, ebből csak 1-et (igen, egyet, az óvszert) tudja a hímtag tenni.

2021. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Mint előzőleg írtam, ugye a latexel gond van.. Próbáltam latex mentes gumit is, de ahogy hozzá(m) ér azonnal elkezdek lankadni.. Onnantól veszett ügy..

És nem nem rinyálás ez részemről.. 🙄🙄

Normális válaszokat kértem, nem pedig ítéléseket meg lehordásokat..

2021. máj. 12. 09:29
 20/27 anonim ***** válasza:
77%
Olvass utána a pearl indexnek.
2021. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!