Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos szex.. Hány...

Megszakításos szex.. Hány százalék esélye lehet a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

Ha neadjisten ,mégiscsak megtörténik,hogy teherbe esik a lány, mi a teendő? (Abortuszon kívül)


(F/20)Latex érzékeny vagyok így a gumi kilőve..

A barátnőm (L/19)fél a tablettáktól, még nem szedett, és fél hogy hogyan hatna a szervezetére.


Legfőképpen olyan válaszokra lennék kíváncsi, akik esetleg már estek teherbe megszakításos szex-el..



2021. máj. 11. 22:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%
Van még rengeteg más módszer, olvassátok utána. Nettó hülyeség úgy megszakításos módszertani alkalmazni, hogy gond lenne a gyerek. Mi évek óta úgy védekezünk, de ha becsúszna, nem rohannék elvetetni. Azért ez nem olyan kis dolog, mint ahogy gondolod.
2021. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%

"Ha neadjisten ,mégiscsak megtörténik,hogy teherbe esik a lány, mi a teendő? (Abortuszon kívül)"


Itt mire gondolsz? hogy felnevelitek? Vagy árvaház? vagy mi?

2021. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
42%

zokniba se tusolunk?

nàllunk 1* szakadt el a gumi, be is jött a baba.... èn 19 voltam leànyzó 18. gondolkoztunk az abortuszon, nehèz döntès volt.... most 26 vagyok, 25 èves a pàrom.... a kisfiam meg 7 èves...

2021. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem mindenki olyan hülye hogy megtartsa Ja amúgy meg egy okos nő nem CSAK a gumira hagyatkozik

Ez a zoknis példád pontosan mutatja mennyire ostoba vagy. Hagyjuk már ezt a nem bírom a gumit szöveget! Az nem baj amikor egy nő napi szinten kapja a hormon szarokat hogy nektek kenyelmes legyen ... gumi ide gumi oda érdekes a legtöbbször így se sikerul kielégíteni egy nőt, de nem baj szexeljetek gumi nélkül, rohadjon le a farkatok 😊

2021. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
68%

utolsó:

A zoknis pèldàt poènból írtam, mindig óvszert hasznàltam (ahogy írtam 1* szakadt)

Nem voltam hülye hogy megtartottam, volt egy felelős döntèsem. Èn elfogadom az abortuszt is, nincs ellenemre, mi úgy voltunk vele, hogy rendben van, megtarthatjuk... Van egy sajàt lakàs, kocsi, gyerek köszöni jól van, remek tanuló. Büszkèk vagyunk erre a döntèsre, de ha szerinted hülyèk vagyunk, akkor nekem az is megfelel...

2021. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj már, de az hogy lelankad a pöcsöd, nem allergiás tünet. A barátnőd meg jogosan tart a hormonális fogamzásgátlástól. Inkább avatkozzon be ő a hormonháztartásába, hogy neked ne kelljen megtalálni a megfelelő gumit és hozzászoktatni magad? Használjatok legalább a megszakítás MELLÉ egyéb hormonmentes fogamzásgátló készítményeket.

[link]


A nemibetegségektől nem véd, de így a kettő együtt talán kellő védelmet nyújthat még számotokra is a nem kívánt terhesség ellen.

2021. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
56%
Hat ha impotens vagy azzal mi most mit kezdjünk? Egyébként nem támogatom a nők hormon al való tömeset. Ezért maximálisan megértem a baratnodet. Sok módszer van de tény hogy ez a kettő a legbiztosabb. Minden mással kockaztattok. Ez van. Bevallaljatok vagy nem a ti dolgotok.
2021. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!