Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól, hogy szerintem felfázta...

Attól, hogy szerintem felfáztam egy kicsit még lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Péntektől szentestéig kéne megjönnie a mensimnek ugyanis 29-30 napos néha 27.A mellem nem olyan nagy mint menses előtt szokott csak a mirigyek duzzzadtak és érzékenyek már a félidő óta. Mielőtt megjön 2-3 napig barnás váladékom szokott lenni de semmi ennek ellenére még rendes váladékom is kevés és nincs kellemetlen szaga szúrkál a hasam alja (már félidőben is éreztem) és most megint, derékfájás kíséretében. Gondolom fel is fáztam egy kicsit de attól még lehet hogy terhes vagyok?
2007. dec. 23. 06:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet! Én is pont így lettem terhes, olyan felfázás kíséretében, hogy valami borzalom volt (csak nekem ebből egy elég durva vesegörcsöm is lett), én ezért nem is vettem észre elsőre, hogy baba van. Azóta már megvan és szép egészséges :)
2007. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az alhasi szúrkálás lehet húgycsőgyulladás tünete is,és hát a derékfájás is többmindenre utalhat. Igyál nagyon sok folyadékot, amíg nem jutsz orvoshoz, pihenj sokat, akár terhes is lehetsz, de mndenképp menj orvoshoz.

Vigyázz magadra!

2007. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!