Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hétvégén a párommal termálfürd...

Hétvégén a párommal termálfürdőben voltunk, és szerintem felfáztam?

Figyelt kérdés

a meleg vízből belementem a hidegbe,és szerintem elég rosszul tettem,mert azóta rettenetesen fáj a hasam alja ha pisilek,ráadásul minden percben pisilnem kell.Régebben is rosszalkodott a vesém,pedig soha nem volt kint a derekam stb.és 1x odáig fajult,hogy véreset pisiltem.Kipróbáltam már mindent,iszom a sok folyadékot,de mindig előjön.Tudtok valami megoldást?Egyébként gyulladáscsökkentőt is szedtem már ilyen helyzetben ,de sosem úszom meg hogy ne legyek megint beteg.fogamzásgátlót is szedek,az nem rossz ilyen helyzetben??

lehet butának tűnök, de már tényleg nem tudom mit csináljak.

21 éves lány vagyok.

segítségeteket köszönöm!


2011. márc. 7. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
a "felfázást" nem a hideg, hanem baktériumok okozzák (húgyúti fertőzés), nem mellesleg ezek a bacik a meleg vizet különösen kedvelik..... irány a doki, ír antibiotikumot + igyál rengeteg citromos teát, cickafarkfű vagy kamillateát + sok-sok C-vitamin
2011. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

orvos, antibiotikum

(de még ma, nehogy valami nagyobb bajod legyen - vesemedence-gyulladás, ilyesmi)

a fogamzásgátlónak ehhez semmi köze

viszont ha kapsz antibiotikumot, az gyengíti a fog. gátló hatását, kieg. védekezés kell

2011. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!:)
2011. márc. 7. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

én úgy gondolom hogy ezt a problémád baktérium okozza,képzeld én életembe kétszer fáztam fel véreset pisiltem!szóval 4keresztes volt a vizeletem,egyszerűen nem értettem hogy hogy nem múlik el a gyógyteáktól.Nyílván orvoshoz kellett fordulni aki mindig felírt egy antibiotikumot.A gyakori húgyuti fertőzést baktérium okozza,én voltam hüvelykenet vizsgálaton kitenyésztették és képzeld pont az a baci volt benne ami ezt okozza.Neked is kéne egy ilyen vizsgálat ,én azt hittem sokáig hogy gombám van de azt nem találtak benne.

szóval keresd fel a nődokit

21/l

2011. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát szerintem én is el fogok menni,mert ha nem kezelem ki rendesen,akkor úgy is előjön újból.

köszönöm a válaszokat,meg fogadom a tanácsaitokat..:)

2011. márc. 7. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!