Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés majd szurkáló...

Pecsételő vérzés majd szurkáló érzés a hasam aljaban ? Szerintetek mi lehet ?

Figyelt kérdés
4 fenezodott be a menstuaciom,4 napra rá védekezés nélkül voltunk együtt. 11én enyhe rozsaszines folyasom volt plusz pici vérzés, ami el is mult .Rá két napra ,tehát tegnap ujra volt pici vérzés, ez elenkebb volt mint az előző és egy erős hasfeszülés és szurkáló érzés van azóta az alhasam jobb oldalán. Van már egy kislanyom,de ilyet meg nem tapasztaltam,ovu a megszokottak szerint ma kellene legyen de nem szoktam erezni.ha esetleg 11en lett volna az ovu es azt ereztem volna akkor mi volt a tegnapi verzes es a fajdalom ?

2021. máj. 14. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, akkor keress fel nőgyógyászt. Az ovulációs vérzés és fájdalom több napig i tarthat, de a vérzést más gond is okozhatja.
2021. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!