Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor csak az egyiknél,...

Peteéréskor csak az egyiknél, vagy mindkét petefészeknél érezhetünk erős, szurkálós fájdalmat?

Figyelt kérdés

Általában egyik oldalt szoktam érezni, de nálam vannak peteérési problémák, van olyan ciklus, hogy egyáltalán nincs. Most ebben a hónapban észrevettem, hogy a szokásostól eltérően mindkét oldal erőteljesen szúrt másfél, két napig, a jellegzetes nyák is kísérte.

Vajon ilyenkor mindkét petefészekben érhet tüsző és ki is szabadulhat?

Vagy másokkal is előfordul, hogy mindkét oldalon fáj, mégsem voltak ikerterhességeik?



2021. febr. 20. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nem lehet tudni, mivel akkor is fájhat a szokásos oldalon, ha épp a másikban érik csak tüsző. Ez ilyen furcsaság. :) Nekem pl mindig csak a baloldalon fáj, ott szurkál, akkor is, ha jobb oldalon érik tüsző. UH igazolta.
2021. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Akkor ez a kétoldali fájdalom önmagában nem jelent semmit.

2021. febr. 20. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is általában két oldalt szurkál. Nyugi:)
2021. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!