Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért húzhatja a nőgyógyászom...

Miért húzhatja a nőgyógyászom a petefeszek endometriozisomnal a műtétet?

Figyelt kérdés
7 hónapja probalkozunk a ferjemmel sikertelenül. A jobb petefeszkem az endometriozis miatt egyáltalán nem működik, gyulladasok, polipok es cisztak vannak ott valamint egy daganat amire tumormarkert kért . Az egyik ciszta igen nagy es vérzéseket okoz nekem. Hónapok óta mondogatja a műtétet de még nem jegyzett be, maganuton se. Olvastam hogy ezzel a betegseggel vegesek az eselyeim gyerek temaval kalcsolatban. Nem az lenne a helyes ha minél elobb megmutene hogy ne csak az egyik petefeszkem működjön? Ott tartok spontán szeduleseim vannak, rettegek a tuneteimtol mert egyszer csak a semmiből elkezdek verezni. Félek hogy csak időhúzás az egész. 31N
2021. máj. 16. 11:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik nőgyógyászt. Ilyen komoly dolgot nem hallgatnék, főleg hogy durva tüneteid vannak.
2021. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak életmentő műtéteket lehetett végezni. Kb 1 hete jelentették be hogy újra lehet műteni. Lehet most még nagy a felfordulás, nagyon sok műtét halasztóditt sz elmúlt majdnem 1 évben.

Szerintem kérdezz rá kerek perec hogy ő hogy látja, mikor kerülne rád a sor.

2021. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Sajnos fél éven belül a 3. nagyogyasznal tartok. Az első félre kezelt a masodik nem vett komolyan a harmadik pedig húzza. Kezdek már belefaradni. Fél év alatt 200ezernel tartok amit a maganrendelesekkel, gyógyszerekkel együtt koltottem a semmire es a bizonytalansagra.
2021. máj. 16. 11:16
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek Magyarországon 2021-ben. Rákos ismerősöm minden vizsgálatot maganban volt kénytelen végeztetni annyira le se szartak. Tudtak hogy rákos és a “sürgősségi” CT-re egy hónapra kapott időpontot. Ja szegény már meg is halt. 😢 hat ez van ma az eüben. Menj maganba. Sajnos 500-1 Milla egy ilyen műtét. Azért tudom, mert a barátnőm pont ebben a helyzetben van. Csak vele becsületesen közölte a nogyogyasza hogy felejtse el, hogy belátható időben állami műtétre jut. Másik ismerős már konkrétan drogokat kap veseko miatt olyan fájdalmai vannak, de közöltek majd akkor mutik meg ha már muszaj. És ez most volt, a tilalom után.
2021. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem keress fel egy meddosegi intezmenyt! Nem feltetlenul kell lombikozni de ott hamarabb kapsz idot kivizsgalasokra, es tenyleg hozzaerto erre szakosodott orvosok mondjak meg hogy merre tudsz tovabb haladni
2021. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted már ezt tőle kerek-perec?


Amúgy eddig nem lehetett elektív műtéteket csinálni, talán azért...nem?

2021. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
De ő hiába megy meddőségibe, őt nem diagnosztizálni kell. Ha műtét szükséges akkor a meddőségiből is visszairányítanak a saját orvosodhoz hogy műtsenek meg. A meddőségiben nem műtenek.
2021. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Én nem kerteztem semmit tőle, hanem közöltem vele a tényeket hogy szeretnék már végre teherbe esni sikeresen mert kevés az időm rá és idők kérdése hogy meddig működik a bal egyetlen ép petefeszkem. Valamint vallanam a műtet kockázatát is ha a jobb oldali nem sikerülne csak tegyünk már valamit... de nem mozdul es erre elkuldott tumor markerre...
2021. máj. 16. 13:11
 9/35 A kérdező kommentje:
*kérdeztem
2021. máj. 16. 13:11
 10/35 anonim ***** válasza:
De nem egészen értem. Az egyik nem működik (honnan vezsed, hogy nem működik), a másikban meg van a ciszta? Vagy abban van a ciszta, ami nem működik? Vagy mi van? Egyáltalán mekkora az a ciszta? Endometrioma vagy milyen?
2021. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!