Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hova irjam be az együtt létet...

Hova irjam be az együtt létet ha hajnalban voltunk együtt ?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de nem tudom hogy hogy hova irjam be az együtt létet a naptárba. :D 15.en voltunk együtt hajnali 1-2kor ami már 16.a volt es nem tudom hogy ezt még a 15.irjam vagy már 16.hoz? :D bocsi a butus kérdesert de ez az elso probalkozos honap es szerintem nagy esely van a babara
2021. máj. 17. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"15.en voltunk együtt hajnali 1-2kor ami már 16.a volt"

Akkor nem 15-en voltataok egyutt, hanem 16-an hajnalban, ahogy irod is. Szóval 16-a.

2021. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Miért kéne bárhova is beírni? Első próbálkozós hónap, nem kell semmit sehova írni, számolgatni, méricskélni. Szeretkezzetek, amikor jól esik, aztán előbb-utóbb terhes leszel. Ha 1 év próbálkozás után sem jön össze, akkor majd ráérsz mindent részletesen dokumentálni.
2021. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sehova. Nem attól leszel terhes, hogy kimutatást vezetsz arról mikor szexelsz. Annyira ipari egyébként, pláne első hónapban.
2021. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha írni szeretnéd, és 16-a volt, akkor oda írd.

Jó próbálkozást! :)

2021. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Mindegy hogy hova írod, nem az a dátum fog számítani a terhességi kornak.
2021. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Mivel az már 16-a volt, oda írnám.
2021. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Evek ota vezetem a ciklusom egy applikacion es oda szoktam irni. Egyebkent 16. Irtam alapbol is csak valamiert elbizonytalanodtam. Tudom hogy hulye kerdes volt. :) Ma repedt meg a tuszom ezert nagy esely van ra. Elotte is voltunk egyutt 14.en ugyhogy nem ez fogja meghatarozni csak szeretek mindent felirni ebbe a naptarba. 😊
2021. máj. 17. 13:30
 8/16 A kérdező kommentje:
A dokim mindig kérdezi egyebkent ezeket , mindig megnezi a naptaram mert korabban Ir voltam es azota is szedek Merckformint. Koveti uhval a peteeresem meg a tuszorepedest es csak a kalkulacio miatt fontos!
2021. máj. 17. 13:32
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert kell lehurrogni a masikat ha valamit csinal amit te nem. Megvan az oka ami miatt en ezeket felirom. :)
2021. máj. 17. 13:36
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a nőgyógyászod se a szexuális életedre kíváncsi, fura, hogy, odadugod az orra alá. Teljesen más felírni a menstruációd idöpontját, mint a szexét, az elsőnek van értelme, a másiknak nincs, ettől függetlenül azt írsz fel, amit akarsz, de ha megkérdezed a net népétől ne csodálkozz ha negatív választ is kapsz.
2021. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!