Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik de negatív a teszt?

3 napja késik de negatív a teszt?

Figyelt kérdés

3 napja késik a mensim és csináltam a 2. és a 3. napon is tesztet de mindkettő negatív. A hátam majd leszakad, gyakran álmos vagyok és a melleim eléggé fájnak.

Szerintetek lehet ebből pozitív teszt vagy engedjem el?

Köszönöm a segítséget!



2021. máj. 19. 08:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia!Nem lehet tudni mi okozza.10-es tesztet használtál?Be oltattad magad?Mert lehet az okoz kis csúszást.
2021. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ugyan ez volt. 3nap késés,volt amelyik teszt halvány pozitív volt,volt amelyik full negatív és másnap megjött.
2021. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok 😊 előszöris köszönöm szépen a válaszokat!

10-es tesztet használtam. Szlovákiában lehet kapni a Pepino gyártja.. Nem oltattam be magam :)

Nekem még halvány vonal sincs rajta. Full hómező mindkét teszt ezért is fura. Tehát akkor inkább ne reménykedjek..

Olvastam itt olyanokat, hogy valakinek később lett csak pozi de hát a 10-es teszt csak kimutatná már...

Köszönöm 😊

2021. máj. 19. 10:33
 4/23 anonim ***** válasza:

Én azt mondom ha valaki terhes ott valamiképpen jelez a teszt.

3 nap már elég idő ahhoz hogy mutasson valamit. Azt tudod csinalni hogy délután megint tesztelsz és reggel is. Ha azok is negatívak akkor sajnos most nem jött össze. De ne keseredj el🌺

2021. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen 😘
2021. máj. 19. 11:56
 6/23 anonim ***** válasza:
Én is szlovákiából vagyok de en ugy tudom a peppino tesztek nem olyan pontosak es minőséiek mint a patikában vett tesztek 😏
2021. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Majd ird meg ,higyan alakult a dolog
2021. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen holnap veszek is egy másmilyet :) eddig semmi jele csak a mellfájdalom.. És néha szurkál a bal petefeszkem
2021. máj. 19. 17:49
 9/23 anonim ***** válasza:

3 nap késés után én is teszteltem, 10-es érzékenységűvel, reménykedtem, mert aznap volt a párom szülinapja, jó kis ajándék lett volna, de teljesen negatív volt.

9.napja késett, mikor az első halványabb pozitív tesztet csináltam. Később a dokinál kiderült, hogy azelőtt volt 2 nappal peteérésem, hogy meg kellett volna jönnie. Tüneteim nekem sem voltak mellfájdalmon kívül, illetve 8napja késett már, amikor a semmiből ilyen sírós-nevetős hangulatingadozás jött rám, na ott mondtam, hogy holnap akkor veszek tesztet még😀 Persze a doki is mondta, hogy nem túl gyakori, hogy valaki ennyire a ciklusa végén essen teherbe, de remélem neked is ez van a dologban, majd írd meg, mi lett veled!😊

2021. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Juj de jó gratula 🥰 rendben megirom 😘
2021. máj. 20. 08:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!