Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült endometriozis mellett...

Sikerült endometriozis mellett műtét nélkül teherbe esnie aki érintett ebben a temaban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nekem a ma már 8 éves nagyfiam endometriózis mellett fogant. Egészen addig nem is tudtam róla hogy nálam ez a betegség van amíg el nem kezdtünk próbálkozni. Clostilbegyt gyógyszert szedtem 2 hónapig mert nem volt peteérésem. A következő hónapban szeretett volna az orvosom odabent szétnézni😂Erre már nem volt szükség szerencsére. A terhességgel az endometriózisom is elmúlt szerencsére, most vagyunk rajta a kistesó projekten.
2021. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős csajnak 3 gyermeke lett, de nagyon kicsi különbséggel.

Az elsőre sokat vártak, lombik előtt álltak, mire mentek volna, már várandós volt.

2021. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jajj, de jó ilyen siker sztorikat olvasni! ☺️
2021. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak nekem is szerencsem lenne.. Sajnos a jobb petefeszkemet full megtamadta es ott peteeresem sincs, a bal talan működik viszont az orvos műteni még nem akar. Remelem iaazejon igy is a baba..
2021. máj. 19. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Kívánom neked kedves kérdező, hogy sikerüljön a baba műtét nélkül 😊Orvosod mit mond? Nem írt fel valamit peteérés elősegítésére? 1.válaszoló vagyok
2021. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit nem írt fel, kellett volna szerinted? 😟
2021. máj. 19. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálaton se voltál hogy van e peteérésed egyáltalán?Mi ezzel kezdtünk, ki is derült hogy nincs, utána írta fel a Clostilbegyt gyógyszert.Ha nincs peteérésed akkor telnek múlnak a hónapok... Érdemes lenne vele megbeszélni hogy ha műteni még nem akar akkor mit javasol😊
2021. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem küldött horminvizsgslstra. Viszont kb 3 honapja volt egy vetelesem. Ezek szerint lehet peteeresem ugye?
2021. máj. 20. 06:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem vagyok orvos, de jelen helyzetedben alapnak kellene lennie egy hormonlabornak☹️Nekem nem volt peteérésem az endo miatt és ez ki is derült szépen a vérvétel után.
2021. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az endometriózus gyanúja merült fel kb 25 hónappal ezelőtt. Már nagyon nagy fájdalmaim voltak. Ekkor a doki mondta, hogy lehet endometriózis (a hüvelyi uh és a rákszűrés jó lett, mást nem vizsgáltak még). Azt mondta kezdjünk el próbálkozni a babával, ha nem jön össze megműt. Az esélytelenek nyugalmával elkezdük a babaprojektet és elsőre összejött a most 10 hónapos kislányunk.🙂 Azóta ismét menstruálok, de visszatértek a fájdalmak, egyre tovább tartanak. A műtétet tuti nem úszom már meg és annak is örülök, ha a kistesó egyszer összejön.

Nagyom drukkolok nektek! Sajnálom a vetélésed.🙁 Peteérés nélkül nem tudnál volna teherbe esni.

2021. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!