Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshet-e a lany, ha...

Teherbe eshet-e a lany, ha behatolas nem tortent, csak az ajkakat erintettem a peniszemmel?

Figyelt kérdés
A kerdes adott. Bar szerintem elovaladek sem erintette a vaginajat, o megis aggodik es emiatt en is elbizonytalanodtam.
2017. jún. 12. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
elméletben van rá némi esély, gyakorlatban nem nagyon
2017. jún. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem terhes xd ahhoz be kell hatolni!
2017. jún. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Az ostobaság adott, nem a kérdés.
2017. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 koszonom a valaszodat, valami hasonlo megerositesre voltam kivancsi. :)

#2 en ezt tudom jol, inkabb az o aggodalmat igyekeznem megnyugtatni olyan emberek valaszaival, akik esetleg csinaltak mar hasonlot vagy eppenseggel csak ennyire melyre hatoan (hehe) tajekozottak.

#3 koszonom!


Kedves #4! Koszonom, hogy latatlanban sikerult megitelned egy olyan kerdes kapcsan, amelyhez igazabol nincs is jogod. A valaszod megirasanak idopontjabol kovetkeztetve valoszinuleg munkanelkulikent igencsak sok szabadidod lehet, ha ezt az oldalt bongeszed annak erdekeben, hogy megmutasd az internet nepenek felsobbrendusegedet, azaz leszolj mindenkit, aki esetleg nem tud valami olyat, amit te tudsz. Orulj neki, hogy te kaptal megfelelo sex education-t, mi sajnos nem, de ettol meg ugyanugy egy ocska ember maradsz, a hatalmas buszkesegedet pedig tartsd meg magadnak es banj lekezeloen a kornyezetedben levo emberekkel is, mert az elore fog vinni teged. :))

2017. jún. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!