Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik napszakban érdemes...

Melyik napszakban érdemes tesztet csinálni korai terhesség kimutatására?

Figyelt kérdés
Régen mindenhol azt lehetett hallani, hogy reggeli első vizeletből.. de találtam egy táblázatot miszerint este nagyobb százalékban mutatja ki a teszt a terhességet. Most akkor hogy van ez? Mikor érdemes tesztelni?

2021. máj. 20. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli első pisi mindenképp.
2021. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azert a reggel első vizeletből, mert az koncentralt.
2021. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem délutáni tesztjeim lettek erősebbek, a reggeli meg ugyan olyan mint az előző esti. 2-3 óra pisiszünetet tartottam.
2021. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a délutáni tesztek voltak a nyerők. A reggeli vizeletem hcg koncentrációja mindig lepkefing volt. Az elején a 25-ös nem is volt pozitív a reggeliből, csak a délutániból.
2021. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Korai terhesség kimutatására semmikor, az elmaradt menstruáció első napjától bármikor.
2021. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Reggel ajánlott, de este nekem este is kimutatta.
2021. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem míg ki nem derült hogy kémiai addig a pisi szünetes délelőtti volt a leglàtvànyosabb.Délutàn és este még sosem teszteltem.Szerintem ha van pisi szünet akkor ha màr elegendő a Hcg akkor mutathat délutàn és este is a teszt de a reggeli első a legbiztosabb
2021. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is betartottam a reggeli tesztelést, a 25-ös napokig ki sem mutatta, mire egyszer délután csináltam és látható pozitív volt. :)
2021. máj. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!