Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki terhes stresszes...

Lett valaki terhes stresszes idoszakban?

Figyelt kérdés
Mennyire folyasolja be a stressz a teherbe eses eselyeit?

2021. máj. 21. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Gondolj bele, a világháborúk alatt mindenki erösen stresszelt volt, mégis sok gyerek született!
2021. máj. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ferjem bortonbe volt kozbe a csaladban nagyon sulyos betegseg es vegul halal is volt es mikor hazajott rogton terhes lettem.. szoval igen
2021. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Én októberben tudtam meg, hogy terhes vagyok. Orvosnál is jártam, volt szívhang is.

Egyébként is érzékenyebb lettem, de sajnos nagyon stresszes voltam.

Anyumnál voltunk akkor épp, ahol a párja szinte minden nap ivott. Minden nap veszekedés, stressz hogy lesz e balhé vagy sem, sok sírás, idegeskedés. Aztán a következő orvosi vizsgálaton már nem vert a baba szíve. November elején elvetéltem.

Hálistennek azóta minden rendben van és újra terhes lettem ami már probléma mentes. De már nincs is stressz az életemben.

Nyilván semmi sem bizonyítja, hogy emiatt ment el a babám. De én nem kockáztatnék még egyszer hogy ilyen környezetben legyek amikor babát várok.

2021. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komoly h le lettem pontozva mikor az igazat irtam le es a kerdesre valaszoltam tehat 100% kene legyek 😄
2021. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ápolóként én átkerültem egy covid intenzív osztályra, sokkal nagyobb felősséget kellett vállalnunk. Mivel nem volt elég ápoló, nagyon kevesen maradtunk a meglévő betegekre és sok új ismeretet kellett elsajátítanunk egy idegen helyen, idegen emberek mellett. Így se volt túl nagy a sikerélményünk, rengeteg borzalmat láttunk. Kb 40+ túlórákat kellett vállalnunk, éjszakák keveredtek a nappalokkal, iszonyat stressz volt rajtam, rendszeresen sírtam esténként elalvás előtt, de a tömegközlekedésen is időnként rámtört. A kisfiamra (5 éves) alig volt időm, ami piszkosul fájt, ráadásul abban az időben oviba se mehetett, a nagyinak kellett besegítenie, mert a párom is sokat túlórázott abban az időben. Februárban estem teherbe védekezés mellett úgy, h egész hónapban 2x tudtunk összebújni. A picivel minden rendben. A védekezésben azóta sem tudtunk rájönni,hogy hol hibáztunk, de már nem is az számít.
2021. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4es, olyan aprok a pontozo gombok lehet valaki veletlenul pontozott le🤷
2021. szept. 12. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!