Terhes vagyok.?

Figyelt kérdés
Sziasztok,egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.8.-án volt ovum. Előtte utanna is együtt voltunk párommal. Nagyon szeretnénk babát. 2 nappal mensi előtt vagyok. Tegnap délután csináltam egy tesztet ami nagyon de nagyon halvány (pozitív) lett. Ma viszont észre vettem egy nagyon világos barna krémes folyást. Nagyon minimális. Derekam eléggé fáj. Mellem érzékenyek főleg a mellbimbóm. Hasam olyan furcsán fáj néha szúró érzés maskor mintha nyomnák belülről. Fel is vagyok picit puffadva. Utalhat terhességre? Köszönöm a válaszokat
2021. máj. 20. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha + a teszted nem tudom mi a kérdés,
2021. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak ettől a folyastol félek hogy mitől lehet.:((
2021. máj. 20. 11:27
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg hogy mennyire hihetek a halvány pozinak mensi előtt.
2021. máj. 20. 11:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Mensi előtti teszt lehet kémiai
2021. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 4 nappal teszteltem pozitívat, de rettentő halvány volt a csík. Később nekem is volt minimális barnázásom, amire az orvos azt mondta, hogy nagyon sokszor előfordul, nincs semmi gond. Minden rendben volt.
2021. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen abból bármi lehet a halvány tesztből. Barnázás előfordul az elején.

Ha a nem várt napjjára erősödik a teszt és nem is jön meg, de barnázol tovább beszélj dokival, hogy kell e progeszterin.

2021. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat. Nagyon izgulok. Remélem baboca lesz. Csak ezen jár az eszem egész nap. Próbálom nem stresszelni magam.
2021. máj. 20. 11:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Több tesztet is csináltam az egyiken jobban látszik, másikon mar épp hogy észre vehető:(((
2021. máj. 20. 12:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan tesztel csináld, hogy látszódjon, hogy erősödik. Ha nem erősödik sajnos akkor lehet kémiai és megjön vagy odőben vagy kis késéssel.
2021. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
3 egyforma volt a tegnapin lattam mintha erősödött volna.. De nem az igazi 2 erős csík 😥
2021. máj. 20. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!