Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítene.5 nap van a...

Kingi86 kérdése:

Valaki segítene.5 nap van a mensiig.Viszont pénteken csinaltam egy tesztet ami halvany pozitivat mutat.Tegnap megint csinaltam egyet.Az is. Lehetseges hogy ilyen hamar kimutatna a teszt?Még ha halvanyan is?

Figyelt kérdés
Mellbimbo érzékenység van.
2021. máj. 23. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, lehet, hogy előbb volt peteérésed. Lehet ez egy rövidebb ciklus volt korábbi peteéréssel. Vagy ha érzékenyebb fajta tesztet csináltál, az is kimutathatja az ilyen korai terhességet, már 9-10 nappal a peteérés után.
2021. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarlak elkeseriteni de engem így szivatnak már 1 eve a tesztek. Menzesz elott fölösleges tesztelni mert nem valós az eredmény. Sajnos ezek a hiper érzékeny tesztek mar sok mindenre halvany csikkal reagalnak. Várd meg míg késik a menzeszed es akkor tesztelj. Akkor már erős csiknak kell lennie. Ne eld bele magad mert csalódni fogsz.
2021. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És a mensi napjan tesztelhetek már digitalis tesztel?Érdemes megvenni?
2021. máj. 23. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Igen nekem is mutatta, de sajnos megjött 2 x is kémiai volt.
2021. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem költenék digitálisra.
2021. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Igy van!Nem kell digitalis.Ha terhes vagy olcsobb is mutatja.Menzesz elotti teszt bizonytalan.Nekem is kemiai volt nemreg.Ha nem erosodik a teszted akkor valoszinu kemiai terhessegrol van szo es persze a vegere mar - lesz az osszes teszted.Lehet neked nem az lesz persze
2021. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!