Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek elsőre...

Van itt olyan akinek elsőre nem lett pozitív a tesztje, csak pár nap múlva?

Figyelt kérdés
10 dpon negatív lett a tesztem, de úgy érzem, hogy később még tesztelnem kell, ha nem jön meg. Valaki járt már úgy, hogy később pozitív lett?

2021. máj. 23. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos tapasztalat, de már többször olvastam, hogy van akinek nemvárt után pár nappal lett pozi teszt, későbbi ovu miatt.
2021. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem biztos ovuval 9.dpo délutáni vizeletből mindkét terhességemnél pozitív volt a predictor meg a facelle
2021. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a 12.dpo olyan nagyon halvány volt hogy nem szóltam a páromnak sem.A kimaradt menstruáció után 1 nappal full pozitív volt a tesztem.Szoval amíg nem jön meg addig van remény.
2021. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendszertelen ciklussal 2 hét késésnél lett pozitív mind a 3 gyerekkel.
2021. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres ciklussal kb 10dpo-n full hómező. Nem figyelgettem, csak kíváncsi voltam. Miután rájöttem, hogy késik, 7 nap késésnél leugrott a csík. Facelle teszt volt mindkettő.
2021. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 23. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem lombik beultetes utan 6.nap halvany + teszt es 4 napos embriok voltak tehat 10.Dpo-nak felel meg.Sajnos kemiai terhesseg lett
2021. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!