Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után peteérés?

Missed ab után peteérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

2.5 hete volt missed ab miatt műtétem.

Bő 2 hétig pecsételtem,vérezgettem..2 hetes kontrollon minden ok volt.

Az én orvosaim azt mondják h mehet nyugodtan a baba projekt

már.

Tegnap 10 érzékenységű teszt még pozitív volt viszont tipikus ovu fájdalmaim voltak.

Az lh teszt is nagyon pozitív(gondolom a hcg miatt)

Létezik h így is van ovulációm?

Kinek mikor sikerült a következő baba?



2021. máj. 25. 06:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Hány hetes terhesség volt? Egyébként igen 2.5 héttel utána simán lehet ovu, hisz pont félidő körül van.
2021. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia nekem 3 het utan negativ volt a teszt.

Kov.honapban (februar) ereztem 2 napig alhasi szurkalast de azt hittem gyulladasba kerult ott bent valami a mutet miatt.


Marciusban szinten 2 napig ugyan ezt ereztem..


Aprilisban mar vettem egy Facelle ovu tesztet es kiderult hogy azon a 2 alhasi szurkalos napon van peteeresem. Nekunk itt jott ossze a baba. :) most megy a para de remeljuk minden oke lesz.


En a helyedben csinalnek egy terhessegitesztet. Az Ovu teszt meg is csak LH szintet mutat nem HCG-t:)


Sok sikert a babahoz☺️

2021. máj. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
8+5 hetes mikor a műtét volt.
2021. máj. 25. 07:59
 4/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok

Terhességi gyenge pozitív

Lh erős pozi lett. De gondolom a hcg miatt is lehet erős pozi.

2021. máj. 25. 08:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem varjatok addig mig negativ lesz a teszt:) marmint a terhessegi.

Hidd el ha a kovetkezo honapban jon ossze a baba sem maradsz le semmirol.

Plusz akkor mar biztosabbra mehetsz mert lesz a kezedben egy negativ terhessegi teszt igy nem kell talalgatni hogy az ovu teszt akkor most tenyleg pozitiv vagy sem

2021. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából lesz ami lesz. Ha most kell össze jönni akkor most fog.

Csak furi h itt ott fáj görcsölget.

2021. máj. 25. 10:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 21. Napon volt ovum mind két missed után.
2021. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) Nekem olyan kérdésem lenne, hogy missed ab előtt rendszeres 31 napos ciklusom volt, azaz a 17.nap körül volt ovu, viszont most a 11.-12.napon a törlésnél ilyen csúszós nedves volt a papír, tehát mintha ovu lenne. Ezután 2 nappal voltam pont nőgyógyásznál, ő csak annyit mondott hogy szerinte most késni fog a mensim mert még vékony a méhnyálkahártya, illetve még nem volt teljesen érett tüsző. Akkor nem létezhetett akkor a peteérésem? Meg most a 19.-20. napnál majdnem ugyan ezt tapasztaltam. Szóval most lehet összezavarodott a ciklusom?!
2021. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 17.nap volt a fiam születése után előtte 13.napon.

Most volt missedem februárban majd 2 kémiai, és erre 13.nap volt megint ovum, hogy most mikor lesz majd kiderül.

2021. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lh tesztem azóta is pozi,tuti a hcg csinálja.viszont az már szépen halvanyodik amitől most nagyon boldog vagyok. A szövettan szerint nem zarható ki a mola terhesség.😔

Sose lesz ennek vége

2021. máj. 26. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!