Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt jelezhet terhességet?

LH teszt jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Ovuláció után 11.-dik napon vagyok. Elhasználtam egy LH tesztet, amin nagyon halványan megjelent a második csík. Ez ugye ovuláció környékén negatívat jelent. Viszont a ciklus végén is ugyanezt jelzi (van valamennyi LH, de nem elég)? Vagy ez csak a HCG-re adott keresztreakció lehet? Ha az utóbbi is, terhességi tesztet még biztosan nem lövök el, túl korai még, és nyilván tudom azt is, hogy az LH tesztet alapjáraton nem erre találták ki. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok. :) Köszi a válaszokat előre is!

2021. máj. 25. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


11 dpon ilyen lett az lh de itt már mutatta a hcg is

2021. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm szépen, ez hasznos volt nagyon. :) Nekem valahol a 9-10. napod az én mostani erősségem, de lehet, hogy én is a 10.-en vagyok ovuláció után (még nem tesztelgettem peteérés közben, a tesztek utána jöttek csak). Illetve nem tudom, számít-e bármit is, hogy délutáni vagy reggeli vizeletből nézi az ember. Mindenesetre a terhességi tesztig még várok pár napot...
2021. máj. 25. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a délutáni tesztem erősödött az lh is és a hcg is valószinűleg a beágyazódás idejétől is függ.

Én akkor csináltam hcg mikor a fehér 8dpo s teszt után kb közép erős lett 9dpo délután ami így száradva nem látszik.

9dpo este már halov@nyan ott volt a hcg n is 2 csík

2021. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha baba van a dologban napról napra erősebb ha nem változik akkor sajnos nem baba.
2021. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!