Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hát én már teljesen nem értek...

Hát én már teljesen nem értek semmit. Azt írják több helyen is, hogy az LH teszt hamarabb kimutatja a terhességet, de mennyivel hamarabb mint a t. Teszt?

Figyelt kérdés
És ha az LH hormon végig termelődik a ciklus során csak néha erősebben kimutatható akkor honnan kellene tudnom, hogy mondjuk nem késői peteérésről van szó? ! Bocsi a sok kérdésért és a picit "kiborulósnak" tűnő hangvételtől, de az elmúlt pár napban elég feldúlt vagyok, ez egyébként lehet a Clostil "mellékhatása"?
2009. febr. 20. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Elméletileg jóstesztként használható, gyakorlatilag meg azért nem 100 %-ban biztos módszer.

2009. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi de ezt az oldalt már láttam:(

Akkor ez csak reménykedéshez jó, mert ha napokig pozitív az LH teszt de a t.teszt meg negatív lesz akkor jön a sírás-rívás...:( nem?

2009. febr. 20. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem 100%-os a módszer, az biztos. Pár hónapon keresztül én is használtam jóstesztként, mindig megörültem, aztán megjött a mensi. De van akinél beválik, mindenesetre már feleslegesnek tartom, ezzel is csak pár nappal előbb tudhatja meg vki, ha babás.
2009. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem a HCG teszt az egyetlen biztos dolog, a többi olyan, mint az ólomöntés, vagy a tenyérjóslás, ha hiszel benne és van annyi lélekjelenléted, hogy reálisan megállapítsd a tesztekről, hogy TÉNYLEG erősöd tendenciát mutatnak, akkor van értelme csinálni, ja, és ha nem veszed kézpénznek a dolgot, csak egy újabb kellemes jelnek a többi mellé, akkor csináld.

az is mellette szól, hogy ha nagyon szeretnétek babát, akkor mindegy, hogy mennyire tartod magad és nem éled bele magad, a csalódás mindig mérhetetlen, lehet, hogy ha jóstesztelsz meg hasonó dolgokkal ütöd el az időt, akkor könnyebben eltelik, én drukkolok, hogy a jós és igazi teszt is babát mutasson!

2009. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!