Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a terhesség alatti...

Milyen a terhesség alatti hasfájás?

Figyelt kérdés
Nagyon fàjdalmas gorcseim vannak, olyan èrzès mintha a beleim gorcsolnènek ès szùrò fàjdalmat is èrzek mindkèt petefèszkemnèl ès a mèhemben is.Mostansàg bàrmikor megjohet, de nem èreztem mèg soha ilyen fàjdalmat a menstruàcio elott. De hallottam hogy a terhessèg alatt is fàj a has, tehàt lehetsèges hogy ez az a fàjdalom?
2008. dec. 7. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!ha tudsz még ma menj el az ügyeletes gyógyszertárba és vegyél egy tesztet!sztem holnap keress fel egy nögyogyászt mert ha kismama vagy akkor nem normális hogy ennyire nagyon fáj!!!!
2008. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt szerintem nem ilyen fájdalmat lehet érezni. Én legalábbis enyhe menstruációs fájdalmat éreztem, de nem is görcsöltem, csak a kísérő tünetei voltak meg. A te problémád nem valami gyulladásféle lehet? Bár az biztosan levertséggel, lázzal is járna.
2008. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A terhesség alatti hasfájás szerintem nem szabad, h ilyen erős és intenzív legyen...szerintem is menj inkább biztosra és fordulj orvoshoz!
2008. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!