Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek a korai terhesség...

Lehetnek a korai terhesség tünetei hasfájás, petefészek fájás, derékfájás, lehetséges hogy terhesen a tabi miatt megjöjjön egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Várnom kellett a tabi feliratással mert az orvos elköltözött, és másfél hétig nem tudtam renszeresen szedni a tabit, és persze a párommal voltunk együtt.Aztán megint szedtem normálisan de egy ideje rettentö fáradt vagyok, és esténként van hogy minden ok nélkül fájdogál a hasam mintha meg akarna jönni, meg a derekam is fáj néha nagyon annyira hogy éjjel felkelek rá.Igazából rendesen letettem 21 nap után a tabit, meg is jött, de csak nagyon picit a gyógyszer elvonás miatt nem úgy mint szokott...tudom hülyedolog, de azóta volt folyásom is ami nem normális, de nem fáj,nem viszket semmi, tiszta folyás - miután elvileg meg volt ezért nem értem- és hülyén hangzik de szex közben is olyan furcsa érzés, sokszor úgy érzem mintha az alhasam tele lenne, amikor nem ettem semmit akkor is, és ami egyáltalán nem normális székrekedésem van az utóbbi idöben....

Tudnátok segíteni van aki járt már így?

Arra gondoltam hogy jövö héten veszek egy tesztet, de gondoltam megkérdezem hátha csak hülye vagyok....lehetek terhes szerintetek?


2010. márc. 25. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz,ne várj a tesztel.Csináld meg!:-)
2010. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szombatra tervezem hogy titokban veszek egy tesztet a drogériában, mert ha hülyén is hangzik mintha egy belsö hang mondogatná hogy terhes vagyok, de nem nagyon merem elhinni a dolgot...így aztán a páromat nem akarok még beavatni - volt már egy két téves riasztás- remélem hogy a teszt után okosabb leszek...csak tudni akartam hogy érdemes-e egyáltalán tesztelni...

Köszi a választ.

2010. márc. 25. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!