Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? Vegyek esemény utánit?

Figyelt kérdés

Kb 5 éve szedek folyamatosan fogamzásgátlót de pár napja egy kimaradt, és csak másnap vettem észre. Emiatt vettem óvszert, de mivel nem szoktam hozzá az óvszervásárláshoz, így vszeg kisebb méretet vettem a kelleténél. Ma este lefeküdtünk, és kiszakadt, de azonnal kihúzta. Az aktus közepén voltunk, messze volt még az elélvezés, szóval előváladék lehetett max. A menstruációm 6 napja múlt el, és a tablettakihagyás is első héten történt.

Szerintetek ilyem esetben érdemes esemény utánit venni?


2021. máj. 29. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem úgy működik, hogy beveszem a tablettát és aznap védve vagyok, másnap elfelejtem akkor hopp nincs védelem. Eseményutánit szigorúan tilos fogamzásgátlóval együtt bevenni. És könyörgöm olvass utána az előváladéknak.
2021. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Kb 1% esélyed van teherbe esni, én egy kimaradt tabletta miatt biztos nem bombáznám meg a hormonháztartásomat még egy esemény utánival is.


anno én a fogamzásgátlót összevissza szedtem. Tudom ez sem helyes, és nem buzdítalak, hogy ne figyelj oda jobban, de én képtelen voltam. Hol este szedtem, hol reggel, hol kimaradt egy nap, hol kettőt vettem be, hogy pótoljam. Sose lett belőle baba. Mégegyszer mondom, nem ez a helyes, de ehez képest egy kimaradt tabletta kb semmi.

2021. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nehogy bevegyél még esemény utánit is! Az már sok a jóból. Normális orvos ki sem írja tabi mellett.
2021. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, minimálisná is minimálisabb esélyed van, hogy ilyen körülményektől teherbe ess.
2021. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Vallalom a garanciat, hogy nem vagy terhes. Ha esetleg megis akkor dijmentesen felnevelem es lediplomaztatom a gyereket!!
2021. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!