Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe barna folyás, az még a...

Enyhe barna folyás, az még a normális tartomány?

Figyelt kérdés

Mensik előtt 2-3 napig barnázok egy kicsit. nem sokat, egy tisztasági betét elég, vagy még az sem. ebből tudom, hogy meg fog jönni. Hosszú ideje igy van már. a régi orvosom annyit mondott rá, hogy vitamin hiány.

Szerintetek ez normális vagy nem?

Épp a babaprojekt kellős közepén vagyunk. Most nem terveztem orvoshoz menni, igy nem tudom megkérdezni. Akkor megyünk ha már + a teszt.


2010. aug. 24. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is így indul a mensim. A doki szerint ez normális.

Ja, és a hormoneredményeim is jók!

A.

2010. aug. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én dokim is azt mondta, hogy normális, és az én eredményeim is jók.

Azt hiszem van valami hasonló "szabály", hogy az ovu, és barnázás között el kell telnie minimum 10 napnak, akkor jó. Ha kevesebb, akkor foglalkozni kell vele.

2010. aug. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális abban az esetben ha jók a hormoneredményeid..általában a harmadik és a 21.napon szokott lenni a vérvétel ahol nézik a progi szintet..ha ez oké és ennek ellenére van a barnázás mensi előtt akkor nincs vele teendő.
2010. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

megnyugodtam :)

2010. aug. 25. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!