Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizelesi inger, érzékeny fajo...

Vizelesi inger, érzékeny fajo mellek menszesz előtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 3-4 napom belül kell megjonnie és már egy hete folyton pisinem kell ahogy felallok a wcrol. Továbbá a mellem is elkezdett elég rendesen fájni. Remélem ezek nem a terhesség jelei.
2021. jún. 7. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Hat ennyibol akar lehet felfazas is, vagy pms, vagy csak bekepzelt tunetek. De fogsz meg itt hideget meleget kapni.
2021. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt mindog többször kell wc-re mennem, és a mellem is fáj már akkor, de szerintem ezek a terhességet is előre jelezhetik. :D
2021. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6x voltam terhes, de hogy mensi előtt nem jártam többet wc re
2021. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hamarabb gondolnek hugyuti fertozesre, mint terhessegre. Mensi elott 1-2 hettel nem terhesseg miatt jarsz tobbet wc-re, az lehetetlen.

Attol fuggetlenul persze lehetsz terhes, majd ha kesik, tesztelj.

2021. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!