Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó nők, nektek...

Fogyókúrázó nők, nektek sikerült mellből is fogyni? Miért nem fogyok mellből is?

Figyelt kérdés

Már leadtam több mint 20 kilót, de ami a legjobban zavar magamon, azok a melleim. Mert aránytalanul nagyok a testemhez viszonyítva. Minden másból úgy tűnik, hogy fogytam. Has, láb, fenék, de a melleim ugyanakkorák maradtak. Ezellen mit tudok tenni? Van külön torna, ami segítene fogyni onnan is? Vagy egyszerűen genetika, és nincs már mit tenni?

Köszi a segítséget előre is: egy 24 éves nő.



2021. máj. 6. 15:18
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem úgy kell képzelni, hogy vonzóan nagyok lennének, hanem túlságosan nagyok. Illetve a szüleimnek és a nővéremnek sem ilyen, csak nekem már 14-15 éves korom óta. Persze attól lehet genetika, de engem iszonyatosan zavar, ha tovább fogynék és akkor is ilyen maradna. Mert ez nem a szexi kategória, hanem a fújj, és mindig önbizalomhiányos voltam emiatt, takargatom nagyon bő pulcsikkal, hogy ne bámuljanak az emberek. Szóval tényleg nagyon zavar engem, és tennék érte bámmit a műtéten kívül, hogy változtassak, csak nem akar összejönni sehogy sem.

Sry, hogy ennyit hozzáírtam, csak magyarázom, hogy hogy is van ez lényegében.

2021. máj. 6. 15:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért bámulnak mert kinéznek és fújjognak rá, hanem mert szokatlan, esetleg egyeseknek tetszik is. Ezt mondjuk úgy már tisztázhattad volna magadban.

Másrészt meg valószínű, hogy onnan fogsz fogyni utoljára. Tehát onnan csak akkor indul meg a fogyás, ha már máshonnan kb semmit nem tudsz leadni. Kardió segíthet.

2021. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nincs helyi zsírégetés, ez genetikától függ. Nem véletlen van jó pár olyan nő, aki telt, mégis kicsik a mellei.
2021. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia

nekem nincsenek túl nagy melleim, C kosár, de én is szeretnék fogyni belőle, nem szeretem. ahogy az első is írta, szerintem is onnan fog utoljára lemenni, kardiózz sokat, hátha! sok sikert!:)

2021. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Én sajnos fogyok mellből is, bár inkább a fenekem apadna :)
2021. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kövéren is csak B kosár voltam, és így is A-ig lefogytam. Genetika sajnos, és mindenkinek az nem tetszik, ami neki van
2021. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
De jó neked, én irigyellek. Nekem kisebb B kosaras melleim voltak, amiből mostanra A kosár lett, úgy, hogy kb.mindenhop máshol van még rajtam felesleg. Igazságtalan az élet.
2021. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is fogyhatnék mellből:((((
2021. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem A vagy kisseb volt 😅😅 most hogy 51kilórol lementem 41kilóra így már topra sincs szükségem csak ha pólot veszekfel akkor pulcsi alá nemszoktam felvenni semmit.
2023. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!