Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki? május. 19 én voltam...

Diananagy kérdése:

Valaki? május. 19 én voltam nődokinál egy 26x14mm érett tuszot látott azt mondta hamarosan meg reped azon a héten végig együtt voltunk ma vagyok a 34 ciklus napon viszont már 4 napja gorcsolok de ilyen tompa görcsök 3napja a WC papíron latam

Figyelt kérdés
Halvány barna valami folyast de az abba is maradt a mellem iszonyatosan be van dagadva ki van eresedve és fáj a bimbom ezek lehetnek terhes tünetek? Vagy csak kepzelodok?
2021. jún. 9. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltál tesztet? Érdemes lenne azzal kezdeni, mert ha terhesen barna folyásod van akkor azt jelezni kéne egy orvos felé.
2021. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar a nem vart menstruacio elso napjan lehet tesztelni. Miert nem tesztelsz? 500 forint a Tescoban, DM-bem. Ezek a tunetek tipik menstruaciosak is lehetnek, kis kesessel. Nem vagyunk josok.
2021. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szombaton kéne meg jönnie azt elfelejtettem és csináltam terhességi tesztet negatív
2021. jún. 9. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szombaton csinalj ujra, ha addig nem jon meg.
2021. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!