Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs tesztjeim alapján...

Az ovulációs tesztjeim alapján mit gondoltok,jókor voltunk együtt? Tegnapelőtt pozi, tegnap is pozi (együtt voltunk), az alsó a mai az már negatívnak tűnik. Jó volt az időzítés? Megpróbálok több linket csatolni lentre.

Figyelt kérdés

Februárban volt egy kémiaim. Szörnyű volt. De most új reményekkel vágunk bele.


[link]


[link]


m0oygjppkscn823khr8q_thumb


[URL= [link] [link] [/IMG][/URL]


Remélem valamelyik sikerült.



2021. máj. 27. 13:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sikerült látom. Ez ugyanaz a kép csak próbáltam biztosra menni :)
2021. máj. 27. 13:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen jó az időzítés.
2021. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. máj. 28. 08:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap és ma teszteltem pozitívat (ugyanígy látszottak a csíkok mint neked), de tegnapelőtt voltunk csak együtt. Érdemes lenne ma is próbálkozni? Peteérésnél milyennek kéne lenni a csíkbak?
2021. máj. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp ma is jó ha együtt vagytok, sőt nagyobb lesz az esély. Szorítok :)
2021. máj. 30. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Voltunk együtt a tegnap :) de pont amikor a legerősebb volt a második csík aznap nem. A mai tesztemen már csak 1 vonal van. Remélem így is van rá esély. Veled mi újság?
2021. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem az is jó esélyes. Én most várok , mindig megvárom ,hogy késik e. Csak azután tesztelek. De majd írok úgy is :)

Szorítok nektek

2021. jún. 1. 08:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem tesztelek, majd csak ha késik 1 hetet :) drukkolok neked! Addig is szedsz valamilyen vitamint?
2021. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia. Negatív..

Folsavat szedek minden nap és magas mennyisédű D vitamint

2021. jún. 10. 09:08
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos 3 éve pajzsmirigyrákom volt. Most azért is nehezebb mert a hormon se mindegy mivel már nincs pajzsmirigyem... de mar november óta próbálkozunk. És még bónuszba endometriózisom van...:/

De nem adjuk fel:)

2021. jún. 10. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!