Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye a terhességnek?

Mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Szerintetek mekkora az esélye, a terhességnek?

50neves vagyok, egy fél éve nem jött meg a mensim, az éves szűrővizsgálaton levetettem a spirált. Van egy 3 cm-es myomám, egy petefészekcisztám. (kétszer voltunk együtt a párommal) És van három felnőtt gyerekünk is.

Nem jött meg, de ez eddig sem volt újdonság. Viszont minden terhességi tünetet érzek.



2021. jún. 10. 21:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. A kérdést este írtam, a tesztet másnap csináltam meg. Igazából jól esett ezt megosztani veletek. Jól esett, hogy válaszoltatok. Meg nem tudom mit tegyek...
2021. jún. 11. 16:44
 12/13 anonim válasza:
100%
Érdemes a dolgot megbeszélni a pároddal vagy egy jó barátnőddel, együtt majd eldöntitek, hogy hogyan is legyen. :)
2021. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem lehetsz könnyű helyzetben.

Én azt javaslom, hogy ha van 3 felnőtt gyermeketek, nem árt velük is megvitatni a kérdést, hiszen mire a születendő gyermek leérettségizik már 70 éves leszel (párod meg annyi amennyi, feltételezem közel azonos korúak vagytok). Sajnos nem árt figyelembe venni, hogy nem is biztos, hogy megéri az ember ezt a kort. (nagybátyám 54 évesen ment el 1 év alatt vitte el egy betegség, ugyan nagykorú gyerekei voltak már)

A leges legjobbakat kívánom 100 éves korig, de legyen számotokra egy biztos pont a legrosszabb esetre is, az egyik nagyobb gyerek személyében amennyiben megtartjátok a picit. Szerintem. Én legalábbis ettől tartanék a leginkább.

2021. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!